DAJ CYNK

Samsung potwierdza: składany smartfon Galaxy Fold zadebiutuje już 20 lutego

11.02.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4113

Ważne 0

0

Teraz nie mamy już żadnych wątpliwości. Składany smartfon Galaxy Fold zadebiutuje wraz ze smartfonami z rodziny Galaxy S10 już 20 lutego, co potwierdził właśnie sam koreański producent.

Na oficjalnym profilu Samsunga na Twitterze pojawił się teaser zwiastujący zaplanowaną na 20 lutego konferencję. To właśnie on stanowi potwierdzenie tego, że składany smartfon znany pod nazwą Galaxy Fold zadebiutuje tego samego dnia, co seria smartfonów Galaxy S10. Teaser nie ujawnia żadnych szczegółów dotyczących urządzenia, ale znaczenie hasła "The Future Unfolds" wydaje się oczywiste.

Na podstawie wideo sprzed kilku dni, wiemy już mniej więcej jak Galaxy Fold (albo Galaxy F) będzie się prezentować. Urządzenie będzie mieć dwa ekrany - umieszczony na wierzchu o przekątnej 4,58 cala, proporcjach 21:9 i rozdzielczości 1960 x 480 px oraz drugi w środku o przekątnej 7,3 cala (proporcje 4,3:2 i rozdzielczość 2152 x 1536 px). Reszta szczegółów pozostaje na razie tajemnicą.

Zobacz: Samsung otwiera w Lublinie nowy Inkubator. Miejsce to będzie przeznaczone dla startupów zajmujących się cyberbezpieczeństwem
Zobacz: Składany smartfon Samsunga na filmie promocyjnym [wideo]
Zobacz: Składany smartfon marki Huawei zostanie zaprezentowany 24 lutego. Chińska firma opublikowała zaproszenie

Źródło zdjęć: Samsung

Źródło tekstu: GSMArena

Przewiń w dół do następnego wpisu