DAJ CYNK

Kup zegarek Galaxy Watch Active 2, a otrzymasz od Samsunga w prezencie ładowarkę Duo Pad

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7948

Ruszyła przedsprzedaż najnowszego zegarka marki Samsung, modelu Galaxy Watch Active 2. Konsumenci, którzy jako pierwsi kupią to urządzenie, otrzymają w prezencie bezprzewodową ładowarkę Samsung Duo Pad, która umożliwia jednoczesne ładowanie zegarka i smartfonu.

Przedsprzedaż potrwa od 6 do 19 września tego roku. Konsumenci, którzy kupią smartwatch w tym czasie otrzymają w prezencie ładowarkę Samsung Duo Pad. Aby skorzystać z oferty, wystarczy kupić smartwatch u jednego z wybranych autoryzowanych sprzedawców, oraz – nie później niż do 1 października – zgłosić udział w promocji, wypełniając specjalny formularz.

Galaxy Watch Active 2 to najnowszy smartwatch Samsunga, z nowym wzornictwem i dużymi możliwościami personalizacji, dzięki którym urządzenie można dostosować do stylu właściciela. Zegarek jest dostępny w dwóch rozmiarach - 44 mm lub 40 mm - oraz w dwóch stylach wykonania: z lekkiego aluminium z paskiem z fluoroelastomeru (FKM) lub z wysokiej jakości, solidnej stali nierdzewnej z paskiem skórzanym. Co więcej, można je spersonalizować za sprawą szerokiego wyboru opcjonalnych, stylowych pasków oraz tarcz. Smartwatch wyposażono w nowy cyfrowy pierścień obrotowy, który zapewnia wygodną i intuicyjną obsługę za pomocą dotyku.

Zobacz: Samsung Galaxy Watch Active 2 z dotykową ramką zamiast obracanego pierścienia
Zobacz: Nowy Samsung Galaxy Fold wchodzi do sprzedaży, również w wersji 5G

Galaxy Watch Active2 nie tylko dobrze wygląda, ale przede wszystkim sprawdza się jako trener, który wprost z nadgarstka pomaga zadbać o kondycję fizyczną i zdrowie. Smartwatch monitoruje poziom stresu, jakość snu a także aktywność fizyczną. Umożliwia ręczne śledzenie 40 rodzajów aktywności, z których siedem — bieganie, chodzenie, jazda na rowerze, pływanie, wiosłowanie, ćwiczenia na orbitreku i ćwiczenia dynamiczne — śledzonych jest automatycznie. Dzięki zaktualizowanej funkcji Trener Biegania można monitorować tempo biegu w czasie rzeczywistym i korzystać z siedmiu programów pomocnych przy osiąganiu wyznaczonych celów.

Oferta jest ważna do 19 września lub wyczerpania puli nagród. Szczegółowe informacje, regulamin promocji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: galaxywatchactive2.samsung.pl.

Zobacz: IFA 2019: nowe zegarki marek Emporio Armani, Diesel i Michael Kors
Zobacz: Samsung Galaxy Watch 42 mm - test smartwatcha niemal idealnego

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu