DAJ CYNK

Samsung Galaxy S11+ na nowych renderach - robi się coraz brzydziej

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5019

Samsung Galaxy S11+ rendery profil

Serwis cashkaro.com opublikował rendery przedstawiające nadchodzącego flagowca Samsunga, model Galaxy S11+. Przód wygląda bardzo dobrze, jednak do tylnego panelu trzeba się będzie dłużej przyzwyczajać, jeśli tak będzie wyglądał.

Najnowsze doniesienia na temat smartfonu Samsung Galaxy S11+ podają, że model ten będzie wyposażony w wyświetlacz Dynamic AMOLED o przekątnej około 6,9 cala, z wąskimi ramkami i mniejszymi niż w serii Galaxy S10 krzywiznami na bokach. Z ekranem będzie zintegrowany czytnik linii papilarnych (oby działał lepiej niż w S10 i Note10), a w otworze w górnej części znajdzie się obiektyw przedniego aparatu. W skrócie - z przodu elegancka nuda.

Zobacz: Samsung Galaxy Note10 - test telefonu prawie doskonałego
Zobacz: Samsung Galaxy Note10+ po 6 tygodniach używania. Wybór tego telefonu to dobry wybór

Duże zmiany, wizualnie raczej nie na lepsze, zajdą na tylnym panelu. Na renderach widać aż 5 obiektywów, dwa małe czujniki i lampę błyskową. Wszystko zamknięte w formie dużej, prostokątnej "wyspy" fotograficznej. Oczekuje się, ze znajdzie się tam aparat o rozdzielczości 108 Mpix (wideo 8k) oraz aparat z zoomem optycznym 5x, a także laserowy autofocus.

Samsung Galaxy S11+ rendery tył przód

Wymiary Galaxy S11+ to 166,9 x 76 x 8,8 mm (10,2 mm łącznie z modułem fotograficznym). Dla porównania Galaxy S11+ ma wymiary 157,6 x 74,1 x 7,8 mm, a Galaxy Note10+  162,3 x 77,2 x 7,9 mm.

Zobacz: Tak ma wyglądać Samsung Galaxy S11. Brzydal to chyba dobre określenie?
Zobacz: Telefony z serii Samsung Galaxy S11 otrzymają wydajniejsze baterie

Źródło zdjęć: cashkaro.com

Źródło tekstu: cashkaro.com

Przewiń w dół do następnego wpisu