DAJ CYNK

Telefony z serii Galaxy S10 wkrótce dostaną testową wersję Androida 10 z One UI 2.0

msnet

Sprzęt

Samsung Galaxy S10, Android 10 z One UI 2.0

Samsung ujawnił za pośrednictwem swojego oficjalnego forum w Korei Południowej, że wkrótce Android 10 z interfejsem One UI 2.0 w wersji beta będzie dostępny do testowania przez posiadaczy telefonów z serii Galaxy S10.

Wiele wskazuje na to, że jeszcze w październiku rozpoczną się beta testy nowego oprogramowania dla smartfonów Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10+. Samsung nie potwierdza oficjalnie tych informacji, ani ich nie precyzuje, podając tylko, że update będzie dostępny wkrótce. Możliwość przetestowania nowego oprogramowania zyskają najpierw mieszkańcy Korei Południowej, a później także Stanów Zjednoczonych oraz innych wybranych rynków, być może również w Polsce.

Zobacz: Samsung Galaxy S10e to taki Apple iPhone XS, tyle że lepszy - test najlepszego smartfona spośród tych kompaktowych
Zobacz: Samsung Galaxy S10 - recenzja przewidywalnie dobrego smartfonu
Zobacz: Test smartfonu Samsung Galaxy S10+ - ewolucja poszła w dobrą stronę

W tej chwili nie ma ani słowa na temat premiery wersji beta nowego oprogramowania systemowego w wersji dla smartfonów Galaxy Note10 i Galaxy Note10+. Jeśli powtórzy się historia sprzed roku, to stanie się to kilka tygodni po udostępnieniu Androida 10 z One UI 2.0 dla serii Galaxy S10. Ostateczna wersja oprogramowania dla S10 powinna się pojawić na początku lub w połowie grudnia tego roku, chyba że premiera zostanie opóźniona z powodu napotkanych problemów. Rok temu aktualizacja do Androida 9 dla serii Galaxy S9 pojawiła się w ostatnim tygodniu grudnia.

Zobacz: Samsung Galaxy Note10 - test telefonu prawie doskonałego
Zobacz: Fotopojedynek: Samsung Galaxy Note10 vs Samsung Galaxy S9+
Zobacz: OneUI 2.0 i Android 10 dla Galaxy S10 - już wiemy, jak wygląda

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Samsung, SamMobile

Przewiń w dół do następnego wpisu