DAJ CYNK

Samsung Galaxy S10 będzie miał portfel dla kryptowalut. Znamy też cenę smartfonu

24.01.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9480

Ważne 0

0

Nowe zdjęcia Samsunga Galaxy S10 pokazuję jego nieznaną dotąd funkcję. Samsung chce kierować swój smartfon również do osób zajmujących się kryptowalutami.

HTC ma model Exodus 1, smartfon dedykowany konkretnie dla osób zajmujących się kryptowalutami. Tymczasem wygląda na to, że Samsung pomyślał, dlaczego by nie dodać portfela na wirtualną walutę jako dodatkową funkcję swojego smartonu?

Zobacz: Exodus 1 - pierwszy smartfon HTC oparty na technologii blockchain

Funkcja o nazwie Samsung Blockchain KeyStore wita użytkownika komunikatem mówiącym, że jest to bezpieczne i wygodne miejsce na kryptowalutę. Do wyboru jest stworzenie nowego portfela lub zaimportowanie już istniejącego. Na liście wspieranych walut widzimy tylko Ethereum, ale to zapewne nie jest jeszcze finalna wersja oprogramowania.

Poznaliśmy też ceny niektórych wariantów modelu Galaxy S10. Ceny wariantu Lite będą zaczynać się od 760 funtów, a podstawowego Galaxy S10 z 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej od 930 funtów. Najdroższy, wręcz absurdalnie drogi, będzie najmocniejszy wariant modelu Galaxy S10 Plus. Za wariant z 12 GB pamięci RAM i 1 TB pamięci wbudowanej trzeba będzie zapłacić aż 1600 funtów. Przy dzisiejszym kursie to ok 7888 zł. Bez podatku...

Zobacz: Cała rodzina Samsungów Galaxy S10 na współnym zdjęciu

Źródło zdjęć: @VenyaGeskin1

Źródło tekstu: @VenyaGeskin1; wł

Komentarze
Zaloguj się