DAJ CYNK

Cała rodzina Samsungów Galaxy S10 na współnym zdjęciu

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5206

Po raz kolejny producent pokrowców ujawnił zdjęcia nadchodzącego smartfonu. Tym razem do obiektywu pozostała cała trójka nadchodzących smartfonów Galaxy S10.

Na zdjęciu widzimy Samsunga Galaxy S10E (lub Lite), Galaxy S10 oraz Galaxy S10+. Wizualnie różnice pomiędzy nimi są niewielkie. W modelu Lite znajdziemy podwójny aparat główny, podczas gdy dwa pozostałe mają z tyłu obudowy po trzy aparaty główne.

Zobacz: Zintegrowany z wyświetlaczem skaner odcisków palców w Galaxy S10 źle współpracuje z osłonami ekranu

Każdy z nadchodzących modeli zostanie wyposażony w przycisk na lewym boku obudowy do uruchomienia asystenta Bixby i gniazdo Jack 3,5mm umieszczone na górnej krawędzi. Zabraknie natomiast ciśnieniomierza, który był obecny w modelach Galaxy S9. Czytnik linii papilarnych został zaszyty w ekranie smartfonów. Wyświetlacze będą miały przekątną 5,8, 6,1 oraz 6,4 cala.

Zobacz: Tak wygląda Samsung Galaxy S10. Producent pokazał zdjęcia smartfonu przy okazji prezentacji interfejsu One UI

W sieci pojawił się też wynik testu Galaxy S10 z układem Exynos 9820, przeprowadzonego w benchmarku GeekBench.Uzyskane wyniki to 4382 punkty dla pracy jednego rdzenia procesora oraz 9570 punktów dla pracy wielu rdzeni. To wyniki lepsze niż w przypadku ubiegłorocznych układów Kirin 980 (ok 3400 punktów dla jednego rdzenia) i Snapdragon 845 (ok 2400 punktów). To również więcej niż w przypadku przeprowadzonych już testów tegorocznego Snapdragon 855 (ok 3400-3550 dla pojedynczego rdzenia. Niedoścignionym liderem cały czas pozostaje Apple A12 Bionic.

Premiera Samsungów Galaxy S10 odbędzie się 20 lutego.

Źródło zdjęć: @evleaks

Źródło tekstu: @evleaks; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu