DAJ CYNK

Samsung Galaxy Note20 na nowych renderach. Zmieni się położenie pióra S Pen

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3528

Samsung Galaxy Note20 nowe rendery S Pen

W Internecie pojawiły się nowe rendery nadchodzących smartfonów z serii Galaxy Note20, których premiera zbliża się wielkimi krokami. Jeśli rendery pokazują prawdę oznacza to, że Samsung zdecydował się na kilka zmian w projekcie. 

Pierwsza zmiana w stosunku do ubiegłorocznych modeli Galaxy Note10 i Galaxy Note10+ to zmiana lokalizacji przycisków głośności i przycisku zasilania z lewego boku na prawy, jak ma większość współczesnych smartfonów, w tym urządzenia z serii Galaxy S20. Zmianie ulegnie również dół urządzenia, a dokładniej zostanie odwrócony - dolny głośnik i miejsce na rysik S Pen zostaną zamienione położeniem z mikrofonem (rysik będzie po lewej stronie, patrząc od strony ekranu).

Zobacz: Samsung Galaxy Note10 - test telefonu prawie doskonałego
Zobacz: Samsung Galaxy Note10+ po 6 tygodniach używania. Wybór tego telefonu to dobry wybór

Nowe smartfony z serii Galaxy Note20 będą też minimalnie grubsze od swoich poprzedników (o około 0,5 mm), a wyświetlacz może być zupełnie płaski - tak przynajmniej wynika z najnowszych renderów opublikowanych na stronie pigtou.com. Obiektyw przedniego aparatu będzie nadal w wycentrowanym otworze w górnej części ekranu. Tylna "wyspa" fotograficzna ma przypominać to, co znamy z flagowych modeli serii Galaxy S20, z niewielkimi zmianami. Na renderach widzimy trzy "zwykłe" obiektywy oraz obiektyw peryskopowy - takie wyposażenie ma Samsung Galaxy S20 Ultra.

Samsung Galaxy Note20 render dół

Cena modelu Galaxy Note20 ma wynieść około 1099 dolarów (4561 zł), natomiast Galaxy Note20+ powinien być droższy o około 100 dolarów (415 zł).

Zobacz: Samsung Galaxy Note20 pojawi się na rynku bez wielkiej pompy
Zobacz: Samsumg Galaxy Note20 bez kosmicznego zoomu. Aparat się nie sprawdził

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Pigtou

Źródło tekstu: Pigtou

Przewiń w dół do następnego wpisu