DAJ CYNK

Wygląd Galaxy Note10 potwierdzony na zdjęciach pokrowców

21.06.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7649

Ważne 0

0

Ponownie to zdjęcia pokrowców potwierdzają wygląd nadchodzącego smartfonu. Dzięki nim wiemy już dokładnie, jak będzie wyglądać Galaxy Note10.

Już od jakiegoś czasu sprzedawcy pokrowców do smartfonów zabierają całą robotę osobom, które zajmują się ujawnianiem przecieków ze świata urządzeń mobilnych. Futerały ochronne dla Galaxy Note10 są już dostępne w sklepach i dzięki temu wiemy, jak smartfon będzie się prezentować.

Zobacz: Samsung Galaxy Note10 zostanie zaprezentowany 7 sierpnia

Wygląd najnowszego flagowca Samsunga został tym samym potwierdzony. Zacznijmy od tyłu obudowy. Tutaj znajdziemy ułożone pionowo trzy aparat, a w wariancie Pro obok nich pojawi się jeszcze jeden, dodatkowy obiektyw, zapewne ToF wspomagający rozmycie tła podczas fotografowania.

Zobacz: Samsung udostępnia tryb nocny Super Night Shot dla Galaxy Note 9

Dalej mamy boki i tu zaszły pewne zmiany, bo wygląda na to, że Samsung zrezygnuje z przycisku odpowiedzialnego za uruchamianie asystenta Bixby. Na grafikach widzimy tylko włącznik oraz przyciski regulacji głośności. Oba umieszczone na lewym boku obudowy. Miałem już okazję używać smartfonu z włącznikiem po lewej, o ile mnie pamięć nie myli była to Motorola Moto Z3 Play i wymaga to trochę przyzwyczajenia. Z drugiej strony może to być również przycisk włączający Bixby, a odblokowanie ekranu będzie odbywać się w jakiś inny sposób.

Zobacz: Samsung Galaxy Note10 z układem Exynos w nowej technologii. Odpowiednik Snapdragona 865

Na koniec mamy przód smartfonu i tutaj ostatnie doniesienia nie były prawdą. Note10 jednak będzie miał tradycyjny głośnik rozmów i trafi on na górną krawędź obudowy, nad otwór przedniego aparatu.

Zobacz: Polecane smartfony do 1600, 2200, 3100 zł i powyżej 3100 zł (czerwiec 2019)

Źródło tekstu: mobilefun; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu