DAJ CYNK

Samsung Galaxy Note10 na nowych renderach - pionowy układ obiektywów z tyłu i wypośrodkowane oczko do selfies

23.05.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4755

Ważne 1

0

Serwis Phone Arena przygotował rendery pokazujące możliwy wygląd telefonu Samsung Galaxy Note10, którego premiera powinna nastąpić jesienią tego roku. Sugerują one zmiany w stosunku do modeli Note9 oraz S10/S10+.

Pierwsza ze zmian, jakie wprowadzi najnowszy model z serii Galaxy Note10, to fakt, że mogą się pojawić cztery wersie smartfonu, różniące się wielkością oraz współpracą z siecią 5G lub jej brakiem. Jak podają niektóre z ostatnich doniesień, może się także zmienić lokalizacja obiektywu przedniego aparatu fotograficznego. Zamiast na rogu ekranu, jak ma to miejsce w modelach Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10+, może być on (lub one, jeśli będzie ich więcej) umieszczony na środku. Zmianie może ulec również układ obiektywów tylnego aparatu. Cały moduł wg tej koncepcji zostanie obrócony o 90 stopni i przesunięty w kierunku lewego górnego narożnika.

Samsung pracuje nad przednim aparatem umieszczonym schowanym całkowicie pod powierzchnią wyświetlacza, ale raczej nie powinniśmy się spodziewać premiery urządzenia z tym rozwiązaniem w tym roku.

Zobacz: Samsung testuje aparat przedni ukryty za wyświetlaczem
Zobacz: Samsung rozpoczął masową produkcję modułu optycznego z 5-krotnym zoomem optycznym
Zobacz: Samsung Galaxy Note10 w końcu z szybkim ładowaniem. Koniec obaw o płomienie?

Jedną z przesłanek, dla których moduł tylnego aparatu może zostać przesunięty na bok, jest uzyskana w ten sposób większa przestrzeń na akumulator. Ten według ostatnich informacji ma mieć pojemność 4300 mAh. A oto jak może wyglądać nadchodzący flagowiec w różnych wariantach kolorystycznych. Jakie będą rzeczywiste kolory obudowy, dowiemy się podczas prezentacji gotowych urządzeń.

Zobacz: Samsung Galaxy S10e to taki Apple iPhone XS, tyle że lepszy - test najlepszego smartfona spośród tych kompaktowych
Zobacz: Samsung Galaxy S10 - recenzja przewidywalnie dobrego smartfonu
Zobacz: Test smartfonu Samsung Galaxy S10+ - ewolucja poszła w dobrą stronę

Źródło zdjęć: Phone Arena

Źródło tekstu: Phone Arena

Komentarze
Zaloguj się