DAJ CYNK

Samsung Galaxy M12 kusi też wyglądem

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3067

Samsung Galaxy M12 wygląd

Samsung pracuje nad kolejnym smartfonem z akumulatorem o pojemności 7000 mAh. Ten model będzie kusić nie tylko długim czasem pracy, ale również ciekawym wyglądem, który ujawniono na opublikowanych renderach.

Galaxy M12 (SM-M127F) ma być kolejnym smartfonem z samsungowej serii M, której niektórzy przedstawiciele charakteryzują się akumulatorami o bardzo wysokiej pojemności. Na przykład Samsung Galaxy M51, którego pełną recenzję wkrótce opublikujemy, jest zasilany baterią o pojemności 7000 mAh, co przekłada się na bardzo długi czas działania.

Zobacz: Samsung Galaxy M51 z baterią 7000 mAh jest już w Polsce. Znamy cenę
Zobacz: Budżetowy Samsung Galaxy M11 wchodzi też do Polski. Późno, bo późno, ale będzie...

Nadchodzący smartfon ma mieć wymiary 163,9 x 75,9 x 8,9 mm (10 mm z tylnym aparatem), a prawie cały przód zajmie 6,5-calowy wyświetlacz, ale jeszcze nie wiadomo, jakiego typu oraz o jakiej rozdzielczości. W ekranie będzie małe wcięcie na obiektyw przedniego aparatu fotograficznego, natomiast z tyłu znajdą się cztery kolejne aparaty oraz lampa doświetlające LED. Na prawym boku widoczne są przyciski głośności oraz przycisk zasilania, ten ostatni zintegrowany z czytnikiem linii papilarnych.

Samsung Galaxy M12 tył przód

Wcześniej informowano, że M12 trafi na niektóre rynki (na przykład indyjski) jako Galaxy F12 (SM-F127G), a za jego zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 7000 mAh. Więcej szczegółów na temat Galaxy M12/F12 powinniśmy poznać w najbliższych tygodniach. Premiera urządzeń powinna nastąpić na początku 2021 roku.

Zobacz: Google Pixel 5 ma problem z regulacją głośności
Zobacz: Oppo X 2021 to zwijany smartfon, pokazujący kierunek rozwoju marki

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: voice.com

Źródło tekstu: voice.com

Przewiń w dół do następnego wpisu