DAJ CYNK

Asus ROG Phone zaoferuje 120 Hz ekran

12.06.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5903

Ważne 0

0

Zbliża się premiera drugiej generacji smartfonu dla graczy Asusa. Choć większość jego specyfikacji pozostaje tajemnicą, co jakiś czas pojawiają się nowe informacje na jego temat. Najnowsza dotyczy ekranu.

Asus oficjalnie zapowiedział, że ROG Phone 2 zaoferuje ekran o odświeżaniu obrazu na poziomie 120 Hz. Jedną z gier obsługujących tę funkcję będzie chińska bijatyka Under the One Man. Producent zapewnia, że w przyszłości powstanie więcej tytułów obsługujących 120 Hz odświeżanie obrazu. Ma w tym pomóc współpraca z firmą Tencent Games, ogłoszona kilka dni temu.

Zobacz: Test Asusa ROG Phone - gamingowy smartfon bez kompromisów, ale czy dla każdego?

ROG Phone 2 będzie trzecim na rynku smartfonem, który oferuje ekran z odświeżaniem obrazu na poziomie 120 Hz. Pomimo tego, że mamy kilka smartfonów dla graczy, do tej pory była to funkcja dostępna wyłącznie w obu smartfonach Razer Phone. Pierwszy ROG Phone legitymował się odświeżaniem na poziomie 90 Hz.

Zobacz: Asus ROG Phone vs Razer Phone 2. Pojedynek najlepszych telefonów do gier

Jeśli chodzi o pozostałe informacje dotyczące nowego smartfonu Asusa, to możemy się po nim spodziewać układu Qualcomm Snapdragon 855 i 12 GB pamięci RAM, a do tego nowego układu chłodzenia podzespołów. Do premiery ROG Phone'a 2 pozostało niewiele czasu. Ma ona odbyć się już w przyszłym miesiącu.

Zobacz: Test gamingowych akcesoriów ROG dla Asus ROG Phone'a

Źródło tekstu: weibo; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu