DAJ CYNK

Realme X7 Pro pojawi się poza Chinami

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5012

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Realme. Model Realme X7 Pro będzie również dostępny poza Państwem Środka. Właśnie przeszedł on certyfikację poza Chinami.

Miesiąc temu pisaliśmy o debiucie Realme X7 Pro. Wtedy telefon pojawił się w Chinach i nie było do końca pewne czy smartfon opuści Państwo Środka. Zagadkę rozwiązał właśnie sam Realme, który certyfikował swoje urządzenie za granicą. Konkretnie była to Tajlandia. Królestwo Tajów jest często pierwszym krajem, w którym pojawiają się opuszczające Chiny telefony, także nie jest to zaskakujący wybór. Nie powinniśmy się też spodziewać żadnych zmian w specyfikacji technicznej telefonu.

Oznacza to, że możemy się spodziewać MediaTeka Dimensity 1000+ (porównywalnego pod względem wydajności z najlepszymi Snapdragonami), przekątnej ekranu 6,55 cala oraz akumulatorem 4500 mAh. Aparat główny będzie miał cztery sensory: 64 Mpix, 8 Mpix, 2 Mpix i 2 Mpix. Z przodu znajduje się jeden sensor 32 Mpix. Klienci będą mogli wybierać pomiędzy trzeba wersjami różniącymi się pamięcią: 6/128, 8/128 oraz 8/256. W Chinach ich ceny są standardowo bardzo niskie (w przeliczeniu około 1180 zł za najtańszy z nich, około 1720 zł za najdroższy), jednak nie ma co się aż tak cieszyć. Chińscy producenci mają zwykle wyraźnie niższe ceny w swoim ojczystym kraju.

Zobacz: Realme 7 i Realme 7 Pro zadebiutują w Polsce 7 października
Zobacz: Realme X7 i Realme X7 Pro – nowe smartfony 5G Dual SIM z układami MediaTeka

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mysmartprice

Przewiń w dół do następnego wpisu