DAJ CYNK

Realme Watch 2 to nowy smart zegarek z jasnym ekranem i SpO2

Mieszko

Sprzęt

Realme Watch 2 to nowy smart zegarek z jasnym ekranem i SpO2

Firma Realme zaprezentowała nowy smart zegarek – Realme Watch 2. Urządzenie w kopercie o kształcie zbliżonym do prostokąta kusi ciekawymi funkcjami i niewygórowaną ceną.

Realme Watch 2 ma prostokątną kopertę z zaokrąglonymi rogami, w czym, jako n-ty już zegarek na rynku, przypomina Apple Watcha. Urządzenie o wymiarach 257,6 x 35,7 x 12,2 mm wyposażone jest w wyświetlacz IPS o przekątnej 1,4 cala i rozdzielczości 320 x 320. Atutem Watcha 2 jest wysoka jasność  ekranu, wynosząca 600 nitów, co w smart zegarkach nie jest oczywiste. Użytkownik może wybrać ponad 100 tarcz zegara, cześć z nich jest animowana.

Zobacz: Realme 8 5G wchodzi na kolejne rynki. Krok do przodu, dwa kroki w tył...

Na boku koperty znajduje się jeden przycisk do obsługi funkcji zegarka, a całość waży 38 g i zapewnia wodoszczelność IP68, co oznacza możliwość ograniczonego zanurzenia w wodzie. 

Realme Watch 2

Użytkownik modelu Realme Watch 2 będzie mógł monitorować aktywność treningową w ponad 90 dyscyplinach (po zapowiadanej aktualizacji OTA), co stanowi o wiele większą liczbę, niż oferował pierwszy model (14). Oczywiście nie zabrakło stałego pomiaru tętna za pomocą wbudowanego pulsometru, jest także funkcja monitorowania saturacji tlenu w krwi SpO2. Urządzenie analizuje także sen. 

Zobacz: Realme namawia: kup smartfon i odbierz 40 złotych

Funkcja Smart AioT pozwala z kolei na sterowanie różnymi inteligentnymi urządzeniami marki Realme. Ponadto w menu zegarka znajdziemy prognozę pogody, opcję sterowania aparatem i muzyką, monitor aktywności czy asystenta medytacji.

Realme Watch 2

W nowym Realme Watch 2  zwiększyła się też bateria, która teraz ma 315 mAh i pozwala na 12 dni pracy.

Nowy zegarek Realme wchodzi w pierwszej kolejności do sprzedaży w Malezji, gdzie został wyceniony na atrakcyjną kwotę stanowiącą równowartość 210 zł. Producent na pewno będzie chciał wprowadzić ten model na kolejne rynki.

Realme Watch 2

Zobacz: Realme Watch S - tani inteligentny zegarek ze świetną baterią
Zobacz: Głośnik Huawei Sound w okazyjnej cenie to jedna z nowych promocji na huawei.pl

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Realme

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu