DAJ CYNK

Pocophone F1: dzięki najnowszej aktualizacji oprogramowania "plastikowy flagowiec" może nagrywać wideo z szybkością 960 klatek na sekundę

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6541

Pocophone F1 otrzymał aktualizację oprogramowania zawierającą najnowszą wersję interfejsu MIUI 10 o numerze 10.2.2.0. Wśród nowości jest tryb super slo-mo, dzięki któremu smartfon dołącza do grona urządzeń nagrywających wideo z szybkością 960 klatek na sekundę.

Tryb 960 fps dołączył do już obecnych na pokładzie smartfonu Pocophone F1 możliwości nagrywania filmów wideo z szybkością 120 i 240 klatek na sekundę. Dostępny jest również nowy tryb nocny, który w scenerii o małej ilości światła zastanego łączy ze sobą 8 zdjęć z różną ekspozycją. Dzięki temu powstaje jedno dobrze naświetlone zdjęcie z małą ilością szumów.

Najnowsza aktualizacja nie wnosi obiecywanego trybu 4K 60 fps, więc trzeba na to jeszcze poczekać. Update zawiera poprawki zabezpieczeń androida z grudnia 2018 roku.

Zobacz: Test telefonu Xiaomi Pocophone F1. Chiński producent udowadnia, że średniopółkowy smartfon może konkurować z flagowcami
Zobacz: Najlepszy Telefon 2018 - wyniki głosowania Czytelników
Zobacz: Największy salon Xiaomi w Europie otwarty w Paryżu. Kolejka jak po iPhone'a za dobrych lat

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: miui.com

Przewiń w dół do następnego wpisu