DAJ CYNK

Oppo Reno7 Lite 5G i F21 Pro już niedługo. Znamy ceny

Michał Świech

Sprzęt

Oppo Reno7 Lite 5G i Oppo F21 Pro już niedługo

Wyciekły ceny i specyfikacje techniczne nadchodzących modeli Oppo. Albo raczej: modelu. Oppo F21 Pro i Oppo Reno7 Lite 5G to najpewniej dokładnie ten sam telefon.

Oppo to jeden z tych producentów, którzy uwielbiają nadawać swoim smartfonom różne nazwy na różnych rynkach. W rekordowych przypadkach ten sam modle może mieć nawet cztery różne miana. Już niedługo zadebiutuje oficjalnie Oppo Reno7 Lite 5G i Oppo F21 Pro (ten dostępny będzie zarówno w wariantach 4G, jak i 5G). 

Reno7 Lite zobaczymy w Europie, natomiast F21 Pro ruszy do Indii. Urządzenie będzie miało wyświetlacz OLED 6,43 cala, a jego sercem będzie układ Qualcomm Snapdragon 695. Pod względem pamięci możemy się spodziewać przynajmniej 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej.

Oppo Reno7Lite 5G już niedługo, Oppo F21 Pro jeszcze prędzej

Aparat główny będzie miał trzy sensory. Najważniejszy z nich będzie mieć 64 Mpix, a dwa pozostałe po 2 Mpix. Akumulator będzie miał z kolei pojemność 4500 mAh, a naładujemy go dzięki technologii 33 W.  Systemem operacyjnym będzie Android 12 z nakładką ColorOS 12. Smartfon powinien mieć w Europie cenę około 350 euro.

Nie znamy dokładnej daty debiutu telefonu na naszym kontynencie. W Indiach Oppo F21 Pro pojawi się już 12 kwietnia, więc europejska premiera nie powinna być zbyt odległa.

Zobacz: Oppo Find X5 Pro wkrótce trafi do Polski. Cena będzie wysoka
Zobacz: Oppo Reno7 4G debiutuje. To rodzynek 4G w rodzinie 5G

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: mysmartprice

Źródło tekstu: mysmartprice, sudhanshu (twitter)