DAJ CYNK

Oppo Find X4 Pro będzie bardziej odświeżeniem niż nowością

Michał Świech

Sprzęt

Oppo Find X4 Pro będzie mieć Snapdragona 8 Gen 1

Oppo już teraz zaczyna wspominać o swoim przyszłym flagowcu. Oppo Find X4 Pro będzie jednak po prostu poprzednim telefonem z uaktualniem sprzętowym. Tak najlepiej można to nazwać.

Oppo szykuje kolejny flagowy smartfon ze swojej serii Find. Nie będzie to jednak jakiś bardzo odmienny telefon od tych, które już Oppo prezentował. Chińczycy przyspieszą ładowanie akumulatora i oczywiście wymienią układ mobilny na lepszy. Oppo poinformował o tym właściwie od razu po premierze nowego Snapdragona 8 Gen 1. Większość największych producentów już teraz zadeklarowała wydanie flagowców ze Snapdragonami. W tym gronie zabrakło jednak dwóch ważnych marek - Samsunga i Google'a. Obaj producenci wolą rozwijać własne układy, a Samsung chce pokazać, że Exynos może pokonać Snapdragona.

Własny układ powoli rozwija też Oppo, ale Chińczycy nie zamierzają czekać i teraz znowu zaufają Quallcommowi. Poza nowym układem możemy też spodziewać się szybkiego ładowania 80 W zamiast 65 W. Reszta nie będzie się różniła od poprzednika. Otrzymamy zatem najpewniej wyświetlacz o przekątnej 6,7 cala i potrójny aparat główny 50 Mpix + 50 Mpix + 13 Mpix. Do tej pory Oppo prezentował modele z serii Find w marcu. Możemy zatem przewidywać, że Oppo Find X4 Pro również pojawi się w tym czasie.

Zobacz: Oppo Find N 5G majaczy na horyzoncie
Zobacz: Oppo prezentuje trzy smartfony z serii Reno7

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Oppo

Źródło tekstu: oppo, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu