DAJ CYNK

OnePlus wyda kolejnego klona. Tym razem Realme

Michał Świech

Sprzęt

OnePlus Ace czyli Realme

OnePlus szykuje nowy telefon. Szkoda, że tak naprawdę OnePlus Ace będzie niczym innym, jak kopią Realme GT Neo3.

Trwa proces zatracania swojej niezależności przez OnePlusa. Ostatnio informowaliśmy, że OnePlus planuje wydać swój składany smartfon, który tak naprawdę nie będzie się niczym różnił od Oppo Find N. Poza nazwą. Pod względem technicznym będzie to idealnie ten sam model.

Teraz okazuje się, że OnePlus planuje skopiować inny smartfon marki z armii BBK Electronics. Tym razem jednak chodzi o Realme. Dokładnie natomiast o Realme GT Neo3

OnePlus Ace, czyli... Realme

OnePlus wyda smartfon OnePlus Ace. Do tej pory telefony o takiej nazwie wydawał Oppo. Wszystkie trzy marki (Oppo, OnePlus i Realme) należą do BBK Electronics i na dodatek mają wspólne ciało kierownicze. Wszystko zostaje w rodzinie. Klient będzie mógł kupić ten sam model z takim logotypem, jaki lubi najbardziej.

Urządzenie będzie miało układ MediaTek Dimensity 8100. Zobaczymy tam wyświetlacz o przekątnej 6,7 cala i z odświeżaniem 120 Hz. Aparat główny będzie miał 50 Mpix i optyczną stabilizację obrazu. Akumulator będzie miał natomiast pojemność 4500 mAh i naładujemy go dzięki technologii 150 W. 

Zobacz: Składany OnePlus to... Oppo z inną nazwą
Zobacz: Smartfony Realme, Motoroli i Vivo tanieją na Wielkanoc

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: weibo

Źródło tekstu: weibo via gsmarena