DAJ CYNK

Oficjalne rendery pokazują Xiaomi Mi 9 Explorer Edition oraz jego udawane wnętrze

19.02.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4152

Ważne 1

0

Lei Jun, założyciel i CEO Xiaomi, opublikował w chińskim serwisie mikroblogowym Weibo rendery przezroczystego wariantu smartfonu Mi 9. Urządzenie, podobnie jak Mi 8 Explorer Edition, nie pokaże jednak prawdziwego wnętrza, a jedynie wykonaną na tę okazję atrapę.

Chociaż przez przezroczysty tylny panel nie widać prawdziwych podzespołów w Xiaomi Mi 9 Explorer Edition, to jednak całość i tak prezentuje się bardzo dobrze. Do tego ten wariant nowego flagowca chińskiego producenta będzie się charakteryzował niezłym wyposażeniem. Jako przykład można tu podać siedmioczęściowy obiektyw z przysłoną f/1.47, pod którym znajdzie się matryca o rozdzielczości 48 Mpix. Natomiast napędzający urządzenie Snapdragon 855 będzie wspierany przez 12 GB pamięci RAM.

Sam tylny panel ma grubość 0,4 mm, natomiast atrapa wnętrza została ukształtowana z blachy aluminiowej o grubości 0,3 mm. Ma ona nie tylko dobrze wyglądać, ale jednocześnie stanowi element służący do rozpraszania ciepła z pracujących podzespołów smartfonu.

Zobacz: [Aktualizacja] Xiaomi Mi 9 oficjalnie zaprezentowany... przed oficjalną premierą - znamy ceny
Zobacz: Przezroczysty Xiaomi Mi 9 z okazji premiery filmu Alita: Battle Angel
Zobacz: Xiaomi Mi 9 z trzema aparatami zadebiutuje już 20 lutego. Informacja z oficjalnego konta Weibo

Źródło zdjęć: Weibo

Źródło tekstu: Weibo

Komentarze
Zaloguj się