DAJ CYNK

Nowy smartfon OPPO z „wodospadowym ekranem”

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10535

OPPO nie ustaje w tworzeniu nowych pomysłów na urządzenia mobilne - tym razem producent pokazał smartfon z ekranem zawijającym się na krawędziach obudowy pod takim kątem, że przelewający obraz budzi skojarzenie z wodospadem.

Zobacz: OPPO pracuje nad smartwatchem z… rozwijanym ekranem
Zobacz: Oppo przygotował telefon Reno 10x Zoom FC Barcelona Edition. Premiera już jutro

Ekran określony mianem „Waterfall Screen” tworzy na obydwu bokach telefonu 88-stopniową krzywiznę, a stosunek ekranu do obudowy jest bliski 100%. Bocznych ramek siłą rzeczy nie ma, jedynie nad i pod ekranem znajdują się wąskie paski.

Prezentacji nowego smartfonu OPPO jako pierwszy dokonał w chińskim serwisie Weibo wiceprezes firmy Brian Shen. Widać, że jest to działający telefon, a nie atrapa obudowy, więc mamy pewność, że prace na tym modelem są bardzo zaawansowane.

Po prezentacji  Briana Shena w chińskich serwisach pojawiło się jeszcze kilka innych zdjęć i krótkich nagrań tego modelu, urządzenie trafiło także na YouTube. Autor filmiku prezentującego to urządzenie twierdzi, że jest to Oppo Find Y. O tym modelu mówiło się już niedawno przy różnych okazjach, a szczególnie interesującą jego cechą miał być przedni aparat zintegrowany z wyświetlaczem. Nie ma jednak pewności, jak będzie nazywał się zaprezentowany smartfon. Premiera nowego modelu planowana jest na przyszły rok.

Zobacz: OPPO buduje nowoczesny dział R&D, centrum jak z filmu science-fiction
Zobacz: Oppo jako pierwszy pokaże telefon z przednim aparatem schowanym pod wyświetlaczem. Premiera może się odbyć już za tydzień

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Gizmochina

Tagi: oppo
Przewiń w dół do następnego wpisu