DAJ CYNK

Nowe telefony marki Nokia zobaczymy 6 czerwca. Być może będą to modele Nokia 5.2 i Nokia 6.2

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4899

Już za trzy dni, 6 czerwca 2019 roku, firma HMD pokaże nowe telefony. Publikacje na koncie Nokia Mobile na Twitterze pokazują, że w nadchodzących urządzeniach przyciągać uwagę powinny takie elementy wyposażenia, jak tryb nocny aparatu fotograficznego, wyrafinowany design oraz diody powiadomień w przycisku zasilania.

Podczas odbywających się w Barcelonie targów Mobile World Congress 2019 firma HMD Global pokazała nowe smartfony, w tym średniopółkowe modele Nokia 3.2 i Nokia 4.2. Do tego grona mają dołączyć dwa nowe urządzenia, Nokia 5.2 i Nokia 6.2. Oczekuje się, że oba smartfony zostaną pokazane podczas wydarzenia, które 6 czerwca tego roku odbędzie się we Włoszech i w Indiach. Na Twitterze opublikowano kilka krótkich filmów, które podpowiadają, czego możemy się spodziewać.

Zobacz: HMD Global pokazuje na MWC 2019 pięć nowych Nokii. Wśród nich jest długo wyczekiwana Nokia 9
Zobacz: Nokia 7 Plus przyłapana na wysyłaniu danych na chińskie serwery

Tryb nocny

Pierwszy film daje nam wgląd w nowy tryb nocny, który trafi na pokłady nadchodzących smartfonów. Widzimy tu pojedynczy obiektyw, który pozwala przybliżyć nocny krajobraz górski. Czyżby pozazdroszczono firmie Huawei?

Design

Drugi film pokazuje subtelne krzywizny obudowy oraz zestaw kolorów. Wśród tych ostatnich możemy znaleźć czerń, biel, zieleń, róż i barwę niebieską. Widać też gniazdo audio Jack 3.5 mm w górnej części.

Diody powiadomień

HMD Global postanowił zmienić lokalizację diody powiadomień i w nowym telefonie zamiast pojedynczego punktu będzie "lampka" otaczająca cały przycisk zasilania. Jak Wam się to podoba? Funkcjonalność jest już dostępna w Nokii X71.

Zobacz: Nokia 8.1 - test smartfonu udanego praktycznie pod każdym względem
Zobacz: Nokia 3 dostaje aktualizację do Androida 9.0 Pie. HMD Global dotrzymuje słowa

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Nokia Mobile (Twitter)

Przewiń w dół do następnego wpisu