DAJ CYNK

Nowe smartwatche GoClever. Dobra alternatywa dla drogiej konkurencji?

12.12.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3581

Ważne 0

0

GoClever wprowadza na rynek dwa nowe inteligentne zegarki. Oba urządzenia mogą się podobać. A jak wygląda ich specyfikacja?

Wspólną cechą obu zegarków jest nastawienie głównie na monitorowania aktywności użytkownika. Dlatego też na wyposażeniu znajdziemy pusometr, ciśnieniomierz oraz szereg czujników ruchu mierzących przebyty dystans, szacujących spalone kalorie i sprawdzających jakość snu. Nie zabrakło też opcji wyświetlania powiadomień po sparowaniu z innymi urządzeniami oraz sterowania ich funkcjami, takimi jak odtwarzacz muzyki czy GoClever. Obie konstrukcje są wodoszczelne, zgodnie z normą IP55. Na wyposażeniu znajdziemy też głośniki oraz mikrofony, które pozwalają na prowadzenie rozmów za pomocą zegarków. Ładowanie odbywa się za pomocą portu microUSB, a wbudowany akumulator ma pozwalać na 2,5 dnia użytkowania.

Model Fit Watch ma sportowy charakter. Znajdziemy w nim dotykowy ekran o przekątnej 1,54 cala, a jego obudowa jest plastikowa. Model Fit Watch Elegance został wykonany ze stali nierdzewnej, ma mniejszy ekran - IPS 1,3 cala i jest dostępny w kolorze czarnym i srebrnym. Warto też zwrócić uwagę na modne w tym roku bransolety z metalowego meshu. Ceny zegarków, to odpowiednio 139 i 249 zł.

Źródło tekstu: GoClever

Komentarze
Zaloguj się