DAJ CYNK

Nokia 8110 4G z ważną aktualizacją. Imitacja 'banana' z Matriksa dostaje WhatsAppa i Facebooka

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7475

Pamiętacie jeszcze Nokię 8110 z filmu Matrix? W lutym ubiegłego roku HMD Global pokazało jej współczesną wersję w postaci Nokii 8110 4G, a teraz za sprawą ostatniej aktualizacji posiadacze tego telefonu mogą korzystać z WhatsAppa i Facebooka.

Nasze zdanie odnośnie reaktywacji Nokii 8110 już pewnie znacie. Wyszło podobnie jak z klasyczną Nokią 3310, czyli słabo. Mimo to warto docenić starania HMD Global w kwestii wsparcia produktu, czego owocem jest kolejna aktualizacja oprogramowania oznaczona numerem 15.00.17.03. Dlaczego jest tak ważna? Wprowadza globalną dostępność dwóch ważnych aplikacji - Facebooka oraz WhatsAppa.

Zobacz: [Aktualizacja] MWC2018: Nowe Nokie w rękach TELEPOLIS.PL

Współczesna Nokia 8110 4G pracuje w oparciu o układ Qualcomm Snapdragon 205 i system operacyjny KaiOS (odmiana Firefox OS) zaprojektowany dla prostych telefonów komórkowych. Po aktualizacji dwie dodatkowe aplikacje (Facebook i WhatsApp) znajdziemy do samodzielnego pobrania w sklepie KaiStore. Jeśli jesteście posiadaczami tego urządzenia, możecie spodziewać się pliku z aktualizacją o rozmiarze 38 MB.

Zobacz: Nokia 8110 4G w katalogu Telepolis.pl - dane techniczne

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: HMD Global

Źródło tekstu: GSMArena

Przewiń w dół do następnego wpisu