DAJ CYNK

Niektóre smartfony LG dostaną nawet Androida 13

Michał Świech

Sprzęt

LG Velvet

LG opuszcza rynek mobilny, ale zamierza to zrobić w wielkim stylu. Niektóre telefony producenta otrzymają nawet Androida 13.

Fani LG przyjęli już do wiadomości, że ich ulubiona firma wycofa się z rynku smartfonów. Koreański producent naprawdę nie zamierza jednak zostawić swoich wiernych klientów na lodzie. Dotyczy to też tych, którzy kupią telefony LG będące jeszcze w sklepach i magazynach. Już wcześniej informowaliśmy, że serwisy LG dalej będą naprawiać telefony, a dotychczasowe modele dalej będą otrzymywać aktualizacje. Wcześniej słyszeliśmy jednak tylko o Androidzie 12. Okazuje się jednak, że będzie w tym przypadku dużo lepiej.

Niektóre urządzenia koreańskiego producenta otrzymają nawet Androida 13. Szczęśliwcami będą posiadacze takich smartfonów jak LG V50 ThinQ, LG V60 ThinQ, LG G8 ThinQ, LG Wing oraz LG Velvet. Tyczy to się wszystkich możliwych wersji tych telefonów. Posiadacze innych średniopółkowców niż LG Velvet otrzymają na pewno Androida 12. W dostarczeniu uaktualnień nie zaszkodzi nawet wygaszenie samego działu mobilnego 31 lipca. Oczywiście poinformujemy o każdej aktualizacji do kolejnych wersji Androida.

Zobacz: Nokia 2.3 i Nokia 8.1 dostają Androida 11
Zobacz: LG z coraz większymi przychodami i zyskami

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: LG, wł