DAJ CYNK

Najnowsze Kawasaki w ofercie Orange

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4936

Cztery elektryczne pojazdy firmy Kawasaki debiutują w sklepie Orange. Pomarańczowy operator zdecydował się na włączenie do swojej oferty dwóch hooverboardów oraz deskorolki i hulajnogi.

Kawasaki Balance Scooter KX-PRO6.5D

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Orange zdecydował, że włączy do swojej oferty elektryczne pojazdy marki Kawasaki. Pierwszym z nich jest hoverboard Kawasaki Balance Scooter KX-PRO6.5D. Jest to urządzenie napędzane dwoma elektrycznymi silnikami o łącznej mocy 500 W i poruszające się na kołach o średnicy 6,5 cala, co pozwala na pokonywanie wzniesień o kącie nachylenia 30°. Pełny cykl ładowania akumulatora o pojemności 4400 mAh wynosi niecałe 3 godziny. Energii wystarczy na przejechanie prawie 20 kilometrów. Pojazd waży 9,2 kg i rozpędza się do 20 km/h. Maksymalne obciążenie urządzenia to 100 kg.

Cena urządzenia wynosi 999,00 zł. W zestawie znajduje się torba do jego przenoszenia.

Kawasaki Balance Scooter KX-PRO10.0D

Drugi, większy hoverboard, to Kawasaki Balance Scooter KX-PRO10.0D. Pojazd porusza się dzięki silnikom o łącznej mocy 700 W. Model został wyposażony w 10-calowe pompowane koła, co zapewnia lepszą amortyzację oraz znacznie zwiększa komfort jazdy. Akumulator o pojemności 4400 mAh na pełnym cyklu ładowania pozwala pokonać dystans do 20 kilometrów. Urządzenie waży 9,5 kg, a korzystać z niego mogą wszyscy, których waga nie przekracza 130 kg.

Kawasaki Balance Scooter KX-PRO10.0D kosztuje w Orange 1299 zł.

Kawasaki Balance Scooter KX-CROSS8.5

Kolejny produkt, który Orange zdecydował się włączyć do swojej oferty, to elektryczna deskorolka. Kawasaki Balance Scooter KX-CROSS8.5 porusza się na kołach o średnicy 8,5 cala z szerokimi oponami o terenowym bieżniku, które powinny pozwolić na jazdę po praktycznie każdej powierzchni. Model KX-CROSS8.5 jest dzięki temu o wiele bardziej wytrzymały i wyrasta ponad popularne deskorolki, stając się produktem klasy premium. Jego silniki o łącznej mocy 700 W pozwalają osiągnąć prędkość do 20 km/h, a dzięki litowej baterii LG o pojemności 4400 mAh na jednym ładowaniu można pokonać dystans do 20 km. Urządzenie z łatwością pokona także przeszkody z kątem natarcia 30 stopni. Jego masa to niecałe 13 kg.

Elektryczna deskorolka Kawasaki kosztuje w Orange 1499 zł.

Kawasaki KX-FSKID5.5

Czwarta propozycja to elektryczna hulajnoga Kawasaki KX-FSKID5.5 z dużym, antypoślizgowym podestem, która dzięki silnikowi o mocy 120 W rozpędza się do 12 km/h. Przednie i tylne koła o średnicy 140 i 145 mm zapewniają stabilność hulajnogi. Na pełnym naładowaniu baterii można przejechać do 10 km.  Kawasaki KX-FSKID5.5 może pokonywać wzniesienia o kącie nachylenia do 10°. Hulajnoga powinna się sprawdzić jako prezent dla dzieci - mogą z niej korzystać osoby powyżej ósmego roku życia, których waga nie przekracza 70 kg. Urządzenie waży 11,5 kg i jest składane, dzięki czemu daje się łatwo przewozić i przechowywać.

Cena elektrycznej hulajnogi Kawasaki w Orange to 699 zł.

Zobacz: Ekstra karta eSIM w Orange także dla klientów biznesowych
Zobacz: Nowe Plany Mobilne w Orange - oficjalne informacje
Zobacz: [Aktualizacja] Orange Flex to taki Play Next, tylko że dużo lepszy. Pomarańczowi zamiatają

Wszystkie urządzenia Kawasaki są odporne na uszkodzenia związane z typową eksploatacją w terenie. Do tego spełniają wymagania normy IP54, dzięki czemu nie wnika w nie pył ani krople wody.

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu