DAJ CYNK

Nadchodzi Samsung Galaxy A90 - na pokładzie Snapdragon 855, 5G oraz funkcja Tilt OIS

26.06.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6113

Ważne 2

0

W serii Galaxy A brakuje jeszcze najwydajniejszego modelu A90. Ten zapowiada się naprawdę ciekawie - ma być napędzany chipsetem Snapdragon 855, a aparat fotograficzny zaoferuje tajemniczą funkcję o nazwie Tilt OIS. Nie zabraknie też wersji z łącznością 5G.

Samsung postanowił wypuścić w 2019 roku duży zestaw smartfonów z serii Galaxy A, od A10 do A90. Ten ostatni nie został jeszcze zaprezentowany, a informacje na jego temat są dosyć szczątkowe. Zgodnie z dotychczas opublikowanymi informacjami, nadchodzące urządzenie będzie się mogło między innymi pochwalić szybką ładowarką o mocy 45 W oraz wysuwanym z obudowy przednim aparatem fotograficznym.

Zobacz: Samsung Galaxy Note10 z wolniejszym ładowaniem. Zamiast 45W ma być tylko 25W
Zobacz: Pierwsze zdjęcia Samsunga Galaxy A90 z wysuwanym aparatem

Jeden z najnowszych wpisów Steve'a H.McFly na Twitterze (@OnLeaks) wskazuje, że Samsung Galaxy A90 może być odpowiedzią koreańskiego producenta na niedrogie urządzenia innych producentów, wyposażone we flagowe podzespoły. Galaxy A90 ma być bowiem napędzany chipsetem Qualcomm Snapdragon 855, który znajduje się we wnętrzach tegorocznych topowych urządzeń z Androidem, takich choćby jak Samsung Galaxy S10, Galaxy S10+ i Galaxy S10e, przeznaczone na rynek amerykański.

Zobacz: Samsung Galaxy Note10 z układem Exynos w nowej technologii. Odpowiednik Snapdragona 865
Zobacz: Wygląd Galaxy Note10 potwierdzony na zdjęciach pokrowców

Na rynek mają trafić dwa warianty A90, różniące się obsługiwanymi technologiami łączności komórkowej raz kilkoma innymi szczegółami. Model SM-A905 z obsługą łączności 4G będzie wyposażony w 6,7-calowy ekran zintegrowany z czytnikiem linii papilarnych oraz potrójny aparat fotograficzny z tyłu o rozdzielczości 48 Mpix + 12 Mpix + 5 Mpix. Znajdzie się tu również tajemnicza funkcja o nazwie Tilt OIS.

Zobacz: Samsung Galaxy Fold w wersji 5G dostaje certyfikację FCC. Premiera coraz bliżej
Zobacz: Samsung - cyfrowa krawędź zamiast przycisków na obudowie

Drugi wariant, SM-A908, będzie obsługiwał łączność w technologii 5G. Ten model będzie miał taki sam ekran i czytnik linii papilarnych, jak wersja 4G. Nieco inna będzie też konfiguracja tylnego aparatu fotograficznego: 48 Mpix + 8 Mpix + 5 Mpix.

Źródło tekstu: @OnLeaks (Twitter)

Przewiń w dół do następnego wpisu