DAJ CYNK

Samsung Galaxy Note10 z wolniejszym ładowaniem. Zamiast 45W ma być tylko 25W

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5684

Wiadomość o wsparciu Galaxy Note10 dla szybkiego ładowania o mocy 45W podekscytowała użytkowników. Tymczasem może się okazać, że telefon zadebiutuje jednak z niemal dwukrotnie wolniejszą ładowarką o mocy 25W.

Warto przypomnieć, że obecnie dostępne modele Galaxy S10 5G, Galaxy A70 i Galaxy A80 mają ładowarki o mocy 25W. Wszyscy oczekiwali, że pojemną baterię Galaxy Note10 da się naładować dużo szybciej za sprawą ładowarki o mocy 45W. Niestety najnowsze doniesienia sugerują, że telefon jednak zostanie przy 25W, a mocniejszą ładowarkę dostanie natomiast nowa pozycja z niższej półki - Galaxy A90.

Zobacz: Galaxy Note10 z szybkim ładowaniem z prawdziwego zdarzenia

Takie posunięcie może mieć sens, o ile będziemy pamiętać, że to własnie Galaxy A70 stał się pierwszym smartfonem z serii Galaxy, który wprowadził ładowanie o mocy 25W na sklepowe półki. Warto też doprecyzować, że za kilka miesięcy możemy być świadkami premiery dwóch telefonów z serii Galaxy Note10 - dodatkowo pojawi się również Galaxy Note10 Pro. Pojemność baterii i szybkość ładowania może być jednym z podstawowych różnic.

Zobacz: Galaxy Note10 Pro na renderach 360 stopni. Nowy flagowiec Samsunga będzie miał ogromny ekran i cztery aparaty z tyłu [wideo]

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: @onleaks

Źródło tekstu: SamMobile

Przewiń w dół do następnego wpisu