DAJ CYNK

Pierwszy myPhone w ofercie Plusa. Halo Q+ to tania propozycja dla miłośników klasyki

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6938

myPhone Halo Q+ to klasyczny telefon ze stacją ładującą, który miał swoją premierę w styczniu. Urządzenie jest dostępne w ofercie sieci Plus - to pierwszy model marki u tego operatora.

Halo Q+ to nowy telefon komórkowy marki myPhone, który skierowany jest przede wszystkim dla osób starszych oraz poszukujących tradycyjnych, prostych w obsłudze urządzeń. Z przodu znajduje się ekran o przekątnej 2,8", a także wygodna w obsłudze klawiatura alfanumeryczna. Menu jest obrazkowe, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. W komplecie z telefonem jest stacja ładująca z funkcją przywoływania słuchawki. Opcja ta pomaga odnaleźć telefon, gdy ten na przykład zawieruszył się w domu. Wystarczy nacisnąć na stacji jeden przycisk, który uruchamia w telefonie dźwięk informujący o jej położeniu.

Zobacz: Cztery smartfony myPhone w wiosennej promocji. I tak są tanie, a teraz kolejne obniżki, nawet o 100 zł
Zobacz: Prime 3, Prime 3 Lite i Fun 8 to nowe smartfony marki myPhone, zaprezentowane na MWC 2019
Zobacz: Debiutują proste komórki myPhone Halo Q i Halo Q+. Przydatna funkcja odnajdywania słuchawki

Na wyposażeniu myPhone'a Halo Q+ znalazł się również programowalny przycisk SOS, aparat o rozdzielczości 2 Mpix oraz fotokontakty. Do tego modem 3G, umożliwiający korzystanie z przeglądarki WWW, poczty e-mail i wysyłanie MMS-ów. Całość zasilana jest akumulatorem o pojemności 1400 mAh.

myPhone Halo Q+ jest dostępny w Plusie zarówno w abonamencie, na raty jak i w ofercie mix i można go kupić już od 1 zł. Urządzenia firmy mPTech są dostępne również w sieciach OrangePlay i T-Mobile.

Zobacz: Wstępne wyniki przenośności numerów w pierwszym kwartale 2019 roku
Zobacz: Klienci Plusa mogą dostać 15% zniżki na mecze Reprezentacji Polski w siatkówce
Zobacz: Wyniki operatorów w 2018 roku. Czyja strategia okazała się najbardziej dochodowa?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mPTech

Przewiń w dół do następnego wpisu