DAJ CYNK

Debiutują proste komórki myPhone Halo Q i Halo Q+. Przydatna funkcja odnajdywania słuchawki

Sebastian Górski

Sprzęt

Zaprojektowane dla osób starszych nowe telefony komórkowe myPhone Halo Q i Halo Q+ posiadają przydatną funkcję odnajdywania słuchawki za pomocą dołączonej do zestawu stacji dokującej. 

Debiutujące w ofercie MPTech telefony komórkowe myPhone Halo Q i Halo Q+ (wersja z łącznością 3G) to proste konstrukcje przystosowane do obsługi przez osoby starsze. Oba modele mają ekran o rozdzielczości 2,8 cala, duże klawisze z wyraźnym oznaczeniem i można je traktować jako połączenie telefonów stacjonarnych oraz mobilnych. Dołączona do zestawu stacja dokująca ładuje znajdującą się w komórce baterię o pojemności 1400 mAh (do 20 dni w stanie czuwania).

Za sprawą funkcji przywoływania telefonu po naciśnięciu przycisku na stacji dokującej, będziemy w stanie szybko zlokalizować telefon. Rozwiązanie wydaje się szczególnie przydatne w sytuacji, kiedy komórka zawieruszy się gdzieś w mieszkaniu. Z myślą o sytuacjach awaryjnych przewidziano przycisk SOS, którego wciśnięcie powiadomi telefonicznie lub przez wiadomość SMS kogoś bliskiego o tym, że coś się nam stało.

Zobacz: myPhone Hammer 4 - pancerna komórka z dużym wyświetlaczem. DualSIM, certyfikat IP68 i duża bateria za 229 zł
Zobacz: Debiutuje myPhone Fun 7 LTE. Smartfon
Zobacz: MWC 2019: Energizer Mobile pokaże 26 nowych urządzeń. Wśród nich składany smartfon i telefon z akumulatorem 18000 mAh

Zarówno myPhone Halo Q, jak Halo Q+ mają miejsce na dwie karty SIM, latarkę, radio FM i MP3, aparat 2 Mpix oraz slot na kartę microSD do 32 GB. Wspierają transmisję przez Bluetooth, a dodatkowo wersja Halo Q+ za sprawą obecności modemu 3G pozwala na proste aktywności w sieci. Oba urządzenia wyceniono na odpowiednio 149 zł i 229 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa