DAJ CYNK

MWC 2019: Energizer Mobile pokaże 26 nowych urządzeń. Wśród nich składany smartfon i telefon z akumulatorem 18000 mAh

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4033

Podczas zbliżających się targów MWC 2019 w Barcelonie, będziemy mogli zobaczyć między innymi 26 nowych smartfonów i telefonów marki Energizer. Wśród nich znajdzie się składany smartfon, a także urządzenie zasilane akumulatorem o pojemności 18000 mAh.

Energizer pokaże przy użyciu 26 nowych urządzeń szereg innowacyjnych funkcji, od aparatu fotograficznego typu pop-up, po funkcję profesjonalnego skanowania w wytrzymałych telefonach. Będzie też składany smartfon i mobilny akumulator o pojemności 18000 mAh. Jak podaje producent, wszystkie telefony komórkowe marki Energizer mają zestaw wspólnych cech, takich jak trwałość, wydajność i długotrwała żywotność baterii.

Smartfony i telefony Hardcase to wytrzymałe i wodoodporne urządzenia, zaprojektowane z myślą o profesjonalistach i entuzjastach. Seria Power Max oferuje akumulatory o dużej pojemności, przekraczającej 4000 mAh, natomiast produkty oznaczone logo Energy powstają z myślą o codziennym użytkowaniu. Do tej listy ma dołączyć seria Ultimate, w skład której wejdzie sześć nowych smartfonów premium. Mają się one wyróżniać się wydajnością, innowacyjnymi funkcjami oraz eleganckim wyglądem.

- Oferując wydajne telefony o wysokiej jakości w przystępnych cenach, reagujemy na rosnące zapotrzebowanie na smartfony klasy podstawowej i średniej. W szczególności takie pozycjonowanie rynku pozwala nam skoncentrować się na dostarczaniu usług do szybko rozwijających się regionów świata, gdzie jest wysokie zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty jest wysokie i które stanowią strategiczną ścieżkę naszego rozwoju.

- Wydanie czwartej linii eleganckich, innowacyjnych i niedrogich smartfonów poszerza katalog produktów, które możemy zaoferować naszym partnerom, co z kolei pozwoli im zaspokoić potrzeby konsumentów w ich lokalnych regionach.

- powiedział Jean-Daniel Beurnier, dyrektor generalny Avenir Telecom.

Avenir Telecom, który zajmuje się dystrybucją produktów Energizer w ponad 55 krajach na całym świecie oraz posiada wyłączną licencję na telefony komórkowe tej marki, ma nadzieję wykorzystać targi Mobile World Congress 2019 do poznania nowych partnerów, z którymi zawrze korzystne umowy dystrybucyjne.

Zobacz: Xiaomi ogłasza kolejną edycję programu Mi Explorers. 20 fanów marki pojedzie do Barcelony
Zobacz: LG G8 będzie można obsługiwać bezdotykowo? Zaproszenie na premierę podczas targów MWC 2019 zwiastuje nowość
Zobacz: Oppo potwierdza hybrydowy 10-krotny zoom optyczny w smartfonie. Sprzęt zostanie pokazany na targach MWC 2019

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Avenir Telecom

Przewiń w dół do następnego wpisu