DAJ CYNK

MWC Shanghaj 2019: firma Lenovo zaprezentowała telefon Z6 Pro 5G Edition

26.06.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6234

Ważne 1

0

Lenovo Z6 Pro 5G Edition to nowy wariant flagowego telefonu tej chińskiej marki, który został dzisiaj zaprezentowany w Szanghaju podczas odbywających się tam targów MWC.

Zaprezentowany dzisiaj Lenovo Z6 Pro 5G Edition sprzętowo jest identyczny, jak zaprezentowany w kwietniu tego roku Lenovo Z6 Pro. Jedyna różnica to obecność modemu Qualcomm Snapdragon X50, odpowiedzialnego za obsługę sieci 5G. Smartfon jest zatem napędzany chipsetem Snapdragon 855, a na tylnym panelu znajduje się poczwórny aparat fotograficzny: 48 Mpix + 16 Mpix (szeroki kąt) + 8 Mpix (teleobiektyw) + 2 Mpix (Hyper Video). Całość zasilana jest akumulatorem o pojemności 4000 mAh i pracuje pod kontrolą systemu Android 9.0 Pie.

Zobacz: Lenovo Z6 Pro oficjalnie zaprezentowany - wydajne podzespoły za rozsądną cenę
Zobacz: Nadchodzi Lenovo Z6 z akumulatorem o pojemności 4000 mAh

Pod względem wizualnym edycja 5G różni się od Lenovo Z5 Pro przezroczystym tylnym panelem. Nie jest jasne, czy "plecki" rzeczywiście pokazują wnętrze urządzenia, czy też jest to zwykła atrapa, jak w Xiaomi Mi 8 Explorer Edition.

Podczas szanghajskich targów nie poinformowano o tym, gdzie i kiedy będzie dostępny nowy produkt firmy Lenovo oraz jaka będzie jego cena.

Źródło tekstu: Lenovo (Weibo.com)

Przewiń w dół do następnego wpisu