DAJ CYNK

Motorola zaprezentuje 13 listopada nową wersję składanego telefonu RAZR

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5102

Motorola RAZR 2019

Nowa wersja kultowego telefonu z klapką, Motorola RAZR 2019, ma zostać zaprezentowana 13 listopada tego roku, podczas wydarzenia w Los Angeles (USA).

 

Różni producenci mają różne podejście do składanych smartfonów nowej generacji. Samsung pokazał model Galaxy Fold, z elastycznym ekranem składanym do środka, w Huaweiu Mate X wyświetlacz owija się wokół urządzenia, a Microsoft proponuje sprzęt z dwoma oddzielnymi ekranami. Nieco inne podejście ma Motorola, która już niedługo ma zaprezentować nowy telefon z klapką.

Zobacz: [Aktualizacja] Samsung Galaxy Fold debiutuje na polskim rynku. Można go zobaczyć miedzy innymi w czterech salonach sieci Play i czterech Orange
Zobacz: Huawei Mate X w końcu ma trafić do sklepów. Start sprzedaży pod koniec października
Zobacz: Microsoft Surface Duo - składany smartfon z Androidem i dwoma ekranami

Motorola RAZR 2019 będzie mieć podłużny, wręcz "klasyczny" wyświetlacz, który będzie się składał w pół wzdłuż poziomej osi. Dzięki temu urządzenie zmniejszy swoje rozmiary i łatwiej zmieści się na przykład w kieszeni. Na identycznej zasadzie działały popularne kiedyś telefony z klapką, tyle że oczywiście nie miały elastycznych ekranów.

Ekran w nowej Motoroli ma mieć przekątną 6,2 cala. Wewnątrz obudowy prawdopodobnie będzie pracował chipset Qualcomm Snapdragon 710, wspierany przez 4 lub 6 GB RAM-u i 64 lub 128 GB pamięci masowej. Jeden z wariantów ma kosztować około 1500 dolarów (5775 zł). Dostępne będą trzy wersje kolorystyczne: biała, czarna i złota.

Zobacz: Składana Motorola Razr jeszcze w tym roku. Potwierdzają to kolejne informacje
Zobacz: Motorola RAZR 2020 - podwójnie wyginana klapka. Nowe szkice patentowe
Zobacz: Motorola Moto G8 Plus na nowych zdjęciach. Premiera już za tydzień

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: cnet.com

Przewiń w dół do następnego wpisu