DAJ CYNK

Motorola RAZR V4 - wideo pokazuje jak może działać składany smartfon

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8821

Od miesięcy słyszymy spekulacje o wskrzeszeniu słynnego modelu Motorola RAZR do postaci składanego smartfonu. Nowe wideo prezentujące mechanizm składania opublikowano na chińskim serwisie Weibo.

Jak widać Motorola RAZR 2019 (albo Motorola RAZR V4) mocno nawiązuje do słynnej składanej konstrukcji popularnego telefonu komórkowego sprzed lat. Wideo prezentuje urządzenie zgodne z wcześniejszymi szkicami koncepcyjnymi oraz renderami. Smartfon ma dodatkowy mniejszy ekran na zewnątrz, podobnie jak jego poprzednik, a otwarcie obudowy ujawnia drugi większy panel.

Zobacz: Motorola RAZR V4 pozuje do zdjęć z zestawem akcesoriów

Na razie specyfikacja techniczna pozostaje wyłącznie w sferze domysłów i spekulacji. Motorola RAZR V4 po rozłożeniu ma mieć przestrzeń roboczą 6,2 cala o rozdzielczości 2142 x 876 pikseli. Dodatkowy ekran zewnętrzny może mieć rozdzielczość 800 x 600 pikseli. Smartfon dostanie Snapdragona 710 z 4 GB pamięci RAM oraz 64 lub 128 GB miejsce na dane. RAZR V4 może mieć baterię o pojemności 2730 mAh.

Zobacz: Nowa Motorola RAZR istnieje i zmierza do amerykańskiej sieci Verizon

Propozycja Motoroli z pewnością wyróżnia się na tle konkurencji. Poza nawiązaniem do słynnego modelu z przeszłości ma również jedną poważną zaletę - kompaktową konstrukcję. Składane smartfony Samsunga i Huawei to w zasadzie składane tablety. Termin premiery Motoroli RAZR V4 na razie pozostaje tajemnicą. Co prawda firma zapowiadała, że nie ma zamiaru zwlekać, ale nic poza tym nie ujawniono.

Źródło tekstu: AndroidGuys

Przewiń w dół do następnego wpisu