DAJ CYNK

Nowa Motorola RAZR istnieje i zmierza do amerykańskiej sieci Verizon

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11888

W nowym wcieleniu Motoroli RAZR słyszeliśmy już wiele, ale w ostatnim czasie przestały się pojawiać nowe informacje na jej temat. Okazuje się, że smartfon może już niedługo zadebiutować w amerykańskiej sieci Verizon.

Nowe informacje o Motoroli RAZR pochodzą z certyfikatu Bluetooth otrzymanego przez smartfon. Potwierdza on, że taki model istnieje oraz dodatkowo jest sygnałem świadczącym o tym, że jego premiera może odbyć się już niedługo. Niestety martwić może fakt, że certyfikat dotyczy modelu przeznaczonego dla amerykańskiej sieci Verizon. Patrząc choćby na to, że Motorola Moto Z3 z flagową specyfikacją pojawiła się wyłącznie w sieci Verizon, możemy mieć obawy co do tego, czy smartfon pojawi się na rynku europejskim.

Zobacz: Składana Motorola RAZR 2019 będzie mieć w środku układ Qualcomm Snapdragon 710

Motorola RAZR ma być nowym wcieleniem kultowego modelu V3. Smartfon z klapką, która kryje w sobie duży, składany wyświetlacz. Dotychczasowe grafiki i filmy prezentujące wizualne koncepcje nowej Motoroli skutecznie rozbudzają wyobraźnię. Pozostaje mieć nadzieję, że smartfon będzie wyglądać w rzeczywistości równie dobrze i będziemy mieć możliwość kupienia jej na europejskim rynku.

Zobacz: Motorola RAZR z elastycznym ekranem nadal nadchodzi. 'Nie mamy intencji być później od wszystkich'

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: MySmartPrice; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu