DAJ CYNK

LG z ofertą robotów dla domu

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3435

Podczas dzisiejszej konferencji, LG zaprezentował w Las Vegas całą serię robotów, które mają za zadanie ułatwić nam życie.

Podczas dzisiejszej konferencji, LG zaprezentował w Las Vegas całą serię robotów, które mają za zadanie ułatwić nam życie.

Konferencja zaczęła się niewinnie - zobaczyliśmy kolejną lodówkę z dostępem do Internetu. Po chwili jednak okazało się, że ma ona zamontowane panoramiczne kamery, które mogą przypomnieć zawartość lodówki podczas zakupów, wyświetlając ją w telefonie.Oprócz tego, inteligentna lodówka LG została zintegrowana z rozwiązaniem Alexa firmy Amazon. Głosowy asystent pozwala na szybkie sterowanie całym smart-domem, daje dostęp do wyszukiwarki (np. przepisów), a także może dodać na listę zakupów wskazane produkty lub nawet samodzielnie zamówić je ze sklepu (oczywiście nie w Polsce).

Po lodówce, na konferencyjną scenę zaczęły wjeżdżać roboty. Jedne służące do sprzątania domu, inne do sprzątania dużych pomieszczeń, jak np. lotniska czy nawet do koszenia trawy. Pojawił się też robot, który na lotnisku zeskanuje nasz bilet i zaprowadzi nas do odpowiedniej bramki.LG ma też dwa małe, sympatycznie wyglądające roboty, które postawić można w dowolnym miejscu i za ich pomocą sterować całym domem czy poprosić je o odtworzenie jakiejś dobrej muzyki.Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: LG, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu