DAJ CYNK

LG V50 ThinQ z dodatkowym wyświetlaczem? Koreańczycy uchylają rąbka tajemnicy na Instagramie

22.02.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3701

Ważne 0

0

Wystarczyło jedno zdjęcie opublikowane przez LG na Instagramie, a znów podniosła się fala spekulacji dotyczących premiery smartfonu V50 ThinQ. Koreańczycy zapowiadają urządzenie ze wsparciem dla sieci 5G, na którym będzie można polegać.

LG V50 ThinQ to owoc wspólnych prac Koreańkiego producenta z amerykańskim operatorem komórkowym Sprint. Do tej pory o urządzeniu dowiedzieliśmy się już wielu rzeczy. Między innymi wspomniano o obecności dużej baterii o pojemności 4000 mAh oraz komory parowej, która będzie odprowadzać ciepło ze środka generowane przez układ Qualcomm Snapdragon 855.

Zobacz: LG V50 ThinQ 5G - tak może się nazywać koreański flagowiec ze wsparciem dla 5G. Będzie kosztować fortunę

Zdjęcie opublikowane własnie na oficjalnym profilu LG na Instagramie zdradza funkcję, o której spekulowano już dobry miesiąc temu - możliwość podłączenia dodatkowego zewnętrznego ekranu. Wtedy jednak dotyczyło to LG G8 ThinQ i wychodzi na to, że oba telefony mogą dostać taką właściwość? Rozwiązanie ma zaoferować doświadczenie porównywalne do składanego smartfonu Samsunga, co oczywiste za dużo niższą cenę.

Zobacz: Wyświetlacz LG G8 ThinQ będzie jednocześnie głośnikiem. Jakość dźwięku w smartfonie wejdzie na nowy poziom?

Dodatkowy ekran przypuszczalnie będzie mieć formę dodatkowego akcesorium w specjalnym etui, w które będzie można włożyć LG V50 ThinQ lub LG G8 ThinQ. Telefon z dwoma ekranami zaprezentowało niedawno ZTE w postaci modelu Axon M. Należy się spodziewać, że cena takiego sprzętu przekroczy poziom 1000 dolarów. Wiemy już, że w USA będzie on oferowany tylko w sieci Sprint.

Źródło zdjęć: LG Mobile Global / Instagram

Źródło tekstu: Phone Arena

Komentarze
Zaloguj się