DAJ CYNK

LG patentuje ciekawy składany smartfon

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6006

Niezawodny serwis LetsGoDigital dotarł do grafik patentowych składanego smartfonu LG. Konstrukcja jest bardzo ciekawa, bo składa się w dwóch miejscach.

Na temat samego smartfonu, lub jak kto woli składanego tabletu, nie możemy powiedzieć w zasadzie nic więcej poza tym, co widzimy na zdjęciach. Urządzenie jest w zasadzie trzyczęściowe i składa się w dwóch miejscach. Jeden zawias jest szerszy, ze względu na większy kąt zgięcia podczas zamykania.

Zobacz: Samsung patentuje smartfon z klapką i składanym ekranem

Poręczność takiej konstrukcji może być dyskusyjna. Nawet grafiki koncepcyjne, które powstały na podstawie rysunków patentowych, pokazują że tak składany smartfon będzie po złożeniu dosyć gruby. Oczywiście w świecie dzisiejszych smartfonów, bo na tle telefonów sprzeda lat zapewne nie będzie to źle wyglądać.

Zobacz: Huawei patentuje składany telefon z ekranem zginanym w dwóch miejscach

Grafiki patentowe pokazują też rysik, ale raczej jako osobne akcesorium. W obudowie smartfonu nie widać żadnego miejsca, w którym rysik mógłby być chowany.

Oczywiście jak zwykle - od patentu do gotowego urządzenia daleka droga. A jeszcze dalsza do rynkowego debiutu. Poza Royole FlexPai na rynku cały czas nie ma żadnego składanego smartfonu i cały czas nie wiadomo, kiedy ta sytuacja się zmieni.

Zobacz: Huawei Mate X - lepsze podzespoły, ta sama cena
Zobacz: Motorola RAZR na Święta. Smartfon zadebiutuje w grudniu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: LetsGoDigital; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu