DAJ CYNK

Kolejny Mi Store otwarty w Polsce

14.05.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2835

Ważne 2

3

12 maja w warszawskiej Galerii Arkadia został otwarty kolejny salon sprzedaży Xiaomi.



12 maja w warszawskiej Galerii Arkadia został otwarty kolejny salon sprzedaży Xiaomi.

2800 klientów odwiedziło pierwszego dnia nowy salon Mi Store. Kupili oni prawie 1000 produktów - informuje w swoim komunikacie ABC Data, dystrybutor Xiaomi w Polsce.



W salonie sprzedaży chińskiego producenta można znaleźć nie tylko popularne smartfony, takie jak Xiaomi Mi A1, czy Xiaomi Mi 6, ale również urządzenia takie jak hulajnogi Mi Electric Scooter, szczoteczkę do zębów Mi Electric Toothbrush lub parasol Xiaomi Automatic Umbrella.

Nowy salon Xiaomi w Polsce zajmuje powierzchnię 102 metrów kwadratowych.

Źródło tekstu: ABC Data

Komentarze
Zaloguj się
11. Crismon
0

2018-05-15 13:39:57

@9 Cytuję z artykułu cobyś nie musiał nadwyrężać oczu i mózgu."12 maja w warszawskiej Galerii Arkadia został otwarty kolejny salon sprzedaży Xiaomi. "

Odpowiedz

10. ~frasag
0

2018-05-14 17:27:40

@9: nie wiem czy wcześniej to Redakcja pisała ale teraz widzę: wróć do pierwszego zdania.

Odpowiedz

9. ~
0

2018-05-14 17:19:07

A w jakim mieście jest ta galeria? Przecież nie wszyscy muszą wiedzieć.

Odpowiedz

8. ~Czerwona Zarazotrolla 7
0

2018-05-14 16:26:52

2). A co, w garniturach mieli przyjść ludzie, bo xiaomi poszerzali?!*7). Co Ty pleciesz, przecież nie było promocji w stylu 50zł i masz smartfon - to nikt nie czatował.

Odpowiedz

7. ~Milano
0

2018-05-14 16:16:48

Znowu nocowali zamknięci w ubikacjach, żeby rano ustawić się na początku kolejki?:-)

Odpowiedz

6. ~frasag
0

2018-05-14 14:56:53

@2: maleństwo_ Pelicano: Nie widzę tam nic nienormalnego. A zaglądałem do Sony i do Samsunga. Tłok?- pewnie wszyscy szukają cenowych okazji. Za tydzień będzie luz, że ho, ho a nawet więcej. Plecaki też mnie nie dziwią- taką mamy modę.

Odpowiedz

5. LuiN
0

2018-05-14 14:55:07

@4, jaaa - z nutką szaleństwa jak widzę...

Odpowiedz

4. ~jaaa
0

2018-05-14 14:36:28

Brawo niech za każdym razem będzie tak, że gdy się otworzy mi store, to zamknie się SAMSUNG STORE. Dziękuję za uwagę NIGDY WIĘCEJ SAMSUNGA

Odpowiedz

3. ~xxxx
1

2018-05-14 14:34:56

na flashsalu były mi note 2 po 999 zl

Odpowiedz

2. mlody_pelikan
-2

2018-05-14 14:29:08

hahaha tak właśnie sobie wyobrażałem typowego użytkownika xiaomi jak widać własnie na zdjęciu :D

Odpowiedz

1. ViNYL
0

2018-05-14 14:19:20

Nic specjalnie nowego. W pasażu w Arkadii już od dłuższego czasu było rozstawione dość pokaźne stoisko Xiaomi. Zmieniło się tyle, że teraz jest nieco więcej placu.

Odpowiedz