DAJ CYNK

Jeśli macie trochę cierpliwości i dużo pieniędzy, poczekajcie na Mate 20 RS Porsche Design

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3410

Huawei Mate 20 Pro zadebiutuje w przyszłym miesiącu w ulepszonej wersji, powstałej wspólnie z Porsche Design. Mate 20 RS ma więcej pamięci oraz skórę na tylnym panelu.

To już powoli staje się tradycją, że nowym flagowcom Huaweia towarzyszy wariant Porsche Design. Nie inaczej będzie i tym razem, ale na ulepszony w ten sposób smartfon trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Mate 20 RS Porsche Design to model oparty na Mate 20 Pro, z którym dzieli wszystkie podzespoły. Różnice będą w ilości pamięci. O ile Mate 20 Pro staruje z konfiguracją 6 GB RAM-u + 128 GB pamięci wewnętrznej, Mate 20 RS Porsche Design będzie miał 8 GB pamieci RAM i 256 lub 512 GB pamięci wewnętrznej.

Są oczywiście też zmiany wizualne, ale nie z przodu - tam prawie całą dostępną powierzchnię zajmuje zakrzywiony na bokach ekran. Najnowszy smartfon Huaweia powstały we współpracy z Porsche Design ma tam taflę szkła rozdzielającą dwa pasy skóry. Jest ona czarna lub, w specjalnej wersji przygotowywanej wyłącznie na rynek chiński, czerwona.

Huawei Mate 20 RS Porsche Design zadebiutuje w listopadzie bieżącego roku z ceną 1695 euro (7275 zł) lub 2095 euro (8992 zł), w zależności od pojemności pamięci masowej.

Zobacz: Premiera smartfonów Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro. Oba trafią do Polski i mogą zdominować rynek
Zobacz: Huawei Mate 20 Pro ma wszystko żeby stać się najlepszym smartfonem 2018 roku
Zobacz: Huawei Watch GT - nowy inteligentny zegarek chińskiego producenta. Przedsprzedaż w Polsce ruszy pod koniec października

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: engadget

Przewiń w dół do następnego wpisu