DAJ CYNK

iPhone'y 6 Plus wyginają się w kieszeni?

24.09.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 21375

Ważne 15

4

Do sieci trafiają kolejne doniesienia o wyginających się w kieszeni iPhone'ach 6 Plus. Jeden z vlogerów przygotował ekstremalne porównanie z Galaxy Note 3.

Do sieci trafiają kolejne doniesienia o wyginających się w kieszeni iPhone'ach 6 Plus. Jeden z vlogerów przygotował ekstremalne porównanie z Galaxy Note 3.

Nie będzie niczym odkrywczym stwierdzenie, że im dane urządzenie jest dłuższe i cieńsze, tym łatwiej je wygiąć. Ze względu na niską wytrzymałość czystego aluminium, w przemyśle stosuje się zwykle jego stopy i to właśnie z lekkim anodyzowanym stopem, dodatkowo sprasowanym najprawdopodobniej mamy do czynienia w nowych iPhone'ach. Z użyciem większej siły uda nam się wygiąć iPhone'a 6 Plus, szczególnie w okolicy bocznych przycisków i szufladki karty SIM:

<: F1934 :>
Jak donoszą Internauci, nie trzeba jednak tak dużej siły by zdeformować nowego iPhone'a. Wystarczy podobno włożyć go do przedniej kieszeni spodni i kilka razy usiąść. Efekt może być taki:



Vloger z Unbox Therapy na prośbę oglądających przygotował kolejny film, w którym tym razem mocuje się z Samsungiem Galaxy Note 3 LTE. Jednocześnie odradza prostowanie wygiętego iPhone'a 6 Plus, bo grozić może ono pęknięciem ekranu. Wygląda na to, że plastik w tej dyscyplinie wygrywa:


Okazję do promocji wykorzystała już na Twitterze firma LG, tagując swój wpis #bentgate i podsuwając sześciocalowego, giętkiego LG G Flex jako alternatywę.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Apple iPhone 6 w katalogu.

Źródło tekstu: MacRumors, Unbox Therapy, wł

Komentarze
Zaloguj się
97. ~qba
0

2014-10-01 11:19:34

jest poprawka ktora zapobiega wyginaniu sie ajfona

Odpowiedz

96. ~Marcin
0

2014-09-30 14:37:20

Najlepsze, że najbardziej narzekają ci którzy nie mają, mieć nie będą tego telefonu, w Polsce jest jakiś dziwny trend do hejtowania jabłka, a to naprawde prosty i stabilny system, a wiem co mówie, ma swoje ograniczenia ale da się przyzwyczaić.

Odpowiedz

95. pablock91
0

2014-09-29 20:26:21

Powiem tak. Posiadam Xperie Z Ultra i pomimo tegoże jest to jeden z najwiekszych telefonów (phabletów) to nie ma takiej opcji zeby telefon pomimo zbyt ogromnej wielkości wygiał mi sie w kieszeni normalnych spodni czy to jeansowych czy garniturowych. Predzej sie mozna nabic siniaka niz zeby sie sam wyginał... Moim zdaniem samo szefostwo apple sprzedajac swoje akcje na giełdzie mocno spadnie w doł choc fanów marki jest tak duzo ze nie wiadomo jak to bedzie... ;)

Odpowiedz

94. ~Minus
0

2014-09-26 14:02:44

wlo - ci którzy znają Twoje wpisy wiedzą, że na wiele cię stać wiec nie musisz się chwalić

Odpowiedz

93. ~Antek
0

2014-09-26 07:23:11

Ale ogryzkowy bubel.

Odpowiedz

92. ~lokop
0

2014-09-25 19:29:18

Jakbym za niego tyle zapłacił, to też bym nie wyginał tylko w pokrowcu nosił.

Odpowiedz

91. ~
0

2014-09-25 19:26:48

@90, słaby jesteś. Pij mleko, jedz mięso, uprawiaj sporty. A przede wszystkim jedz hamburgery. Wtedy uda Ci się wygiąć Ibździona 6.

Odpowiedz

90. besson
-1

2014-09-25 18:59:52

Czołem Naczelni Hejterzy RP :)Czy ktoś z piszących tutaj miał ten telefon w rękach? Dziś próbowałem go wygiąć i nie udało mi się. Może następnym razem sprawdźcie zanim coś skrytykujecie. Na koniec pytanie: kto patelnie wkłada do kieszeni spodni?

Odpowiedz

0

2014-09-25 16:32:06

Hahaha.... :P

Odpowiedz

0

2014-09-25 16:26:53

Wada dość poważna. Nie będzie można go w rurkach nosić. Cała grupa docelowa odejdzie. :P

Odpowiedz

87. ~lokop
0

2014-09-25 12:45:37

Już widzę te oferty na allegro sprzedam Iphone lekko zakrzywiony :)

Odpowiedz

86. ~
-1

2014-09-25 05:22:12

Czego można się spodziewać po metalowym badziewiu za kilka tysięcy? Przecież to logiczne, że metal się odkształci a tylko plastik - albo wróci do swojego kształtu, albo złamie w skrajnej sytuacji.Dlatego właśnie nienawidzę Apla i jego śmieciowych, przecenianych produktów. Wcześniej było szkło z obu stron, które tłukło się przy upadku, teraz jest jakiś badziewny metal, który się gnie. Jak można za takiego smartfona zapłacić 3 kafle? Za tę cenę w moim mieście połowa ludzi kupuje auta, by wozić swoje dzieci do lekarza. No ale cóż, snoby-pajace i tłuki-pracocholicy zaraz po studiach, tak zwane &quot;białe koszule z teczkami&quot; będą używać, bo im firma zafundowała...Dla mnie jednak najciekawsze jest w tym wszystkim to, że przy tak silnym wyginaniu nie pękają ekrany w tych urządzeniach, to daje do myślenia.

Odpowiedz

85. ~ola
-1

2014-09-25 01:20:18

niezły bubel... byle tanio.. wyznawcy kupią...

Odpowiedz

84. ~ryy
1

2014-09-25 00:48:48

Od prawie pół roku używam lumki1320 i noszę tylko w kieszeni dżinsów i ani mi to nie przeszkadza, ani się nie łamie, ani nie mam zamiaru zmieniać telefonu. Na mniejszy niż 5,5 &quot; i dodatkowo za jedno najświeższe jabłko miałbym ponad trzy lumki 1320 :D

Odpowiedz

83. ~Rotfl
1

2014-09-24 23:38:03

Żenada totalna :-)

Odpowiedz