DAJ CYNK

iPhone 13 Mini na na pierwszym zdjęciu - szykują się zmiany

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Sprzęt

iPhone 13 Mini - pojawiło się zdjęcie prototypu

Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia, przedstawiające prototyp nadchodzącego iPhone'a 13. Design urządzenia doczeka się kilku istotnych modyfikacji.

Kiedy w zeszłym roku zadebiutował iPhone 12 Mini, zachwytom nie było końca. Urządzenie świetnie wpisało się w zaniedbaną przez większość producentów niszę małych urządzeń z porządną specyfikacją, w związku z czym zyskało sobie wielu fanów. Niestety nie przełożyło się to na sukces komercyjny, w związku z czym nadchodzący iPhone 13 Mini będzie prawdopodobnie ostatnim przedstawicielem serii Mini.

Tym bardziej interesujące są wszystkie informacje na temat tego, jak ma wyglądać nasze pożegnanie z małym iPhonem. Jak się okazuje, będzie ono bardzo podobne do swojego poprzednika, choć z kilkoma istotnymi modyfikacjami - tak w każdym razie sugeruje zdjęcie prototypu urządzenia które trafiło właśnie do sieci.

Wspomniane zmiany dotyczą przede wszystkim aparatu, gdzie zmieniono nieco układ obiektywów. Teraz mają być umieszczone po przekątnej, dzięki czemu cała wyspa sprawia wrażenie bardziej symetrycznej. Nowością jest także niebieskie wykończenie, spójne z jedną z wersji kolorystycznych nowego iMaca. Pojawia się pytanie, czy także reszta palety trafi do nowych smartfonów - byłoby bardzo miło.

Sugerując się aktualną generacją, można śmiało przyjąć, że także duży iPhone 13 będzie korzystał z praktycznie identycznego designu. Warto jednak mieć na uwadze, że cały czas rozmawiamy tutaj o prototypie, w związku z czym wygląd urządzenia może się jeszcze zmienić, zanim trafi ono do masowej produkcji.

Zobacz: Apple Spring Loaded: iPhone 12 w nowym kolorze oraz kilka innych nowości
Zobacz: Apple zrezygnuje z iPhone'a mini?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Weibo, GSMArena

Źródło tekstu: Weibo, GSMArena