DAJ CYNK

iOS 13.2.3: Niekończąca się opowieść, czyli Apple naprawia kolejne błędy w mobilnym systemie

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4870

Apple iOS 13 zrzuty ekranu

Firma Apple wydała kolejną aktualizację swojego mobilnego systemu operacyjnego. iOS 13.2.3 naprawie kolejne błędy, utrudniające użytkownikom iPhone'ów korzystanie z tych urządzeń.

Najnowsza aktualizacja systemu iOS, a także jego tabletowej odmiany iPadOS, nosząca numer 13.2.3, ma rozmiar około 90 MB. Rzeczywisty rozmiar może się nieco różnić, zależnie od konkretnego urządzenia. Oficjalna lista poprawek wygląda następująco:

  • rozwiązano problem, w wyniku którego wyszukiwanie systemowe oraz wyszukiwanie w aplikacjach Mail, Pliki i Notatki mogło nie działać,
  • usunięto problem, przez który zdjęcia, łącza i inne załączniki mogły nie być wyświetlane w widoku szczegółów w aplikacji Wiadomości,
  • rozwiązano problem, który mógł uniemożliwiać aplikacjom pobieranie zawartości w tle,
  • usunięto problem, w wyniku którego aplikacja Mail mogła nie pobierać nowych wiadomości oraz nie dołączać oryginalnych wiadomości w odpowiedziach wysyłanych z kont Exchange.

Zobacz: Apple oficjalnie wydaje iOS 13.2 z Deep Fusion
Zobacz: iOS 13.1.3 i iPadOS 13.1.3 wydane - oto, co naprawiają

Najnowszy mobilny system operacyjny Apple'a został prawdopodobnie wydany zbyt szybko, zanim zdążono wyeliminować wszystkie błędy, przynajmniej te większe. Możemy się spodziewać, że w najbliższym czasie amerykański gigant wyda kolejne aktualizacje, które naprawią kolejne błędy w oprogramowaniu. A potem przyjdzie iOS 14.

Zobacz: Nowy Jork zbada czy Apple Card nie jest aby seksistowska
Zobacz: Apple Watch będzie miał czytnik linii papilarnych w wyświetlaczu

Źródło tekstu: Apple

Przewiń w dół do następnego wpisu