DAJ CYNK

Huawei pokaże też słuchawki Freebuds Studio i telefon Mate 30 Pro E

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3519

Huawei Mate 40

Już za tydzień swoją dużą premierę będzie miał Huawei. Nie pojawi się tam wyłącznie Mate 40. Możemy się również spodziewać słuchawek oraz innej wersji zeszłorocznego flagowca.

Jesteśmy świeżo po premierze najnowszych iPhone'ów, a nowe telefony Apple'a pachną jeszcze nowością. Jednak już za tydzień swój dzień będzie miał Huawei. Jesteśmy już pewni, że pojawi się tam wyczekiwany od dawna flagowiec Huawei Mate 40. Ostatnie doniesienia mówią, że będzie to flagowiec naprawdę godny swojego miana. Wszystko dzięki układowi Kirin 9000. Huawei nie zamierza jednak dopuścić do tego, by jego najnowsze dziecko było samotne. Razem z nowym flagowcem pojawią się również słuchawki Freebuds Studio. Nie wiemy jednak czego dokładnie się po nich spodziewać.

Więcej informacji mamy na temat nadchodzącego Huaweia Mate 30 Pro E. Ten wariant zeszłorocznego flagowca będzie miał wyświetlacz o przekątnej 6,53 cala, 12 GB RAM i 512 GB pamięci wbudowanej. Akumulator będzie miał pojemność 4500 mAh, a telefon będzie się dało naładować przy użyciu ładowarki 40 W. Litera E w nazwie sugeruje, że będzie to model przystępny cenowo. Jak na swoją klasę oczywiście. Wszystkie nowe urządzenia będziemy mogli zobaczyć już 22 października o 14 czasu polskiego.

Zobacz: Huawei Mate 40 Pro z Kirinem 9000 będzie bardzo wydajny - pokazuje Geekbench 5
Zobacz: Huawei Mate 40 pojawi się 22 października

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: myfixguide, playfuldroid

Przewiń w dół do następnego wpisu