DAJ CYNK

Huawei P50 Pro będzie miał wersję 5G

Isand

Sprzęt

Huawei  P50 Pro dostanie wersję 5G

Huawei zaprezentował swoje nowe flagowce. Pojawiły się one jednak jedynie w wersji 4G. Na szczęście Huawei szykuje też wariant 5G modelu Huawei P50 Pro.

Huawei wreszcie zaprezentował swoje nowe flagowe smartfony. Modele Huawei P50 i Huawei P50 Pro zgodnie z przewidywaniami mają specyfikację z najwyższej półki i podobne aparaty, ale... No właśnie, jest duże ale. Oba telefony pojawiły się jedynie w wersji 4G. Niezależnie czy mają Snapdragona 888, czy Kirina 9000. Od razu zresztą po konferencji prasowej do góry poszybowały ceny używanych starszych flagowców Huaweia z łącznością 5G.

Na szczęście Huawei nie zamierza oddać tak lukratywnego rynku swoim rywalom. Szczególnie mowa tu o Chinach, gdzie 5G jest najbardziej rozbudowane, a jednocześnie nie są potrzebne usługi Google. Huawei P50 Pro będzie miał też wersję z Kirinem 9000 5G. Pojawi się ona najpewniej w  czwartym kwartale 2021. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że Huawei nie zrezygnował z wariantu Huawei P50 Pro+. Smartfon ten nie zadebiutował razem z wersją klasyczną i wersją Pro, ale również on trafi na rynek. Nie wiemy jednak kiedy dokładnie. Podejrzewamy, że razem z Pro w wersji 5G.

Zobacz: Huawei P50 i Huawei P50 Pro oficjalnie debiutują
Zobacz: Apple nie dał rady, Huawei posprzątał. Oto ładowarka definitywna

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Huawei

Źródło tekstu: digital chat station

Przewiń w dół do następnego wpisu