DAJ CYNK

[Aktualizacja] Huawei P20 Pro i Mate 10 otrzymują EMUI 10 i Androida 10

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 41022

Huawei P20 Pro

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla posiadaczy takich urządzeń jak Huawei Mate 10 i Huawei P20 Pro. Na świecie właśnie rozprowadzana jest aktualizacja obu tych modeli do EMUI 10 i Androida 10.

Rzadko kiedy zdarza się tak, by smartfony dostawały nowe wersje Androida po przekroczeniu magicznej bariery dwóch lat. Całkowicie inna sytuacja panuje oczywiście w świecie Apple. Na planecie zielonego robocika o każdym wydarzeniu, kiedy tak wiekowy telefon dostaje najnowszego Androida trzeba informować z fanfarami. Słowa uznania w takim razie dla Huaweia. Chińska firma właśnie rozprowadza światową wersję najnowszej nakładki EMUI. Jest ona bazowana właśnie na Androidzie 10. Najnowszą wersję systemu otrzymują teraz powoli właściciele dwóch konkretnych urządzeń. Chodzi tutaj o telefon Huawei Mate 10 oraz Huawei P20 Pro

Użytkownicy wydanego w 2017 Mate'a 10 powinni wyczekiwać aktualizacji o numerze EMUI 10.0.0.158, która waży 4,39 GB. Klienci Huaweia, którzy kupili model Huawei P20 Pro ucieszą się na widok uaktualnienia EMUI 10.0.0.161 ważącego 4,59 GB. O nowej wersji systemu powoli donoszą mieszkańcy z kolejnych krajów Europy.

Zobacz Huawei P40 Pro+ szóstego czerwca, MatePad Pro 5G dzisiaj
Zobacz Huawei myśli już o lecie i udostępnia nowe promocje na swój sprzęt

Aktualizacja

Jak napisał na Twitterze użytkownik TOM, (@xFish_) aktualizacja z Androidem 10 dla Huaweia P20 Pro jest dostępna również w Polsce. Nie pokazuje się ona jednak przy zwykłym sprawdzaniu aktualizacji, ale jest w aplikacji Wsparcie (szybkie usługi > aktualizacje).

Huawei P20 Pro Android 10 co nowego

Dziękujemy za informację.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: xda-developers, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu