DAJ CYNK

Huawei Band 4 Pro z modułem GPS trafia do sprzedaży

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 16093

Huawei Band 4 Pro kolory przód

Huawei wprowadza na rynek nowy model inteligentnej opaski sportowej opracowanej z myślą o aktywnych osobach. Huawei Band 4 Pro to międy innymi duży, dotykowy ekran AMOLED, wbudowany moduł GPS oraz wydajna bateria, dzięki której opaska może pracować nawet do 12 dni na jednym ładowaniu.

Czytelny wyświetlacz i moduł GPS

Huawei Band 4 Pro wyposażony jest w dotykowy ekran AMOLED o przekątnej 0,95 cala i rozdzielczości 120 x 240 pikseli. Jak podaje producent, ekran charakteryzuje się wyrazistymi kolorami i dużym kontrastem, co powinno pozytywnie wpłynąć na jego czytelność. Urządzenie waży 25 g i jest umieszczone na silikonowym pasku, który dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i różowym.

Zobacz: Huawei Band 4 - test opaski ze stałym pomiarem tętna i analizą snu
Zobacz:  Honor Band 5 - test taniej opaski fitness z kilkoma ciekawymi funkcjami

Wbudowany moduł GPS pozwala na bieżąco określać dokładną lokalizację użytkownika, na przykład podczas jazdy na rowerze lub biegania, a także przebyty dystans i szczegółowy przebieg pokonanej trasę. Aby przenieść swoje wyniki do pamięci smartfonu, wystarczy po ukończonym ćwiczeniu sparować opaskę z z tym urządzeniem.

Huawei Band 4 Pro plakat

Śledzenie aktywności i asystent na nadgarstku

Huawei Band 4 Pro to urządzenie opracowane z myślą o osobach aktywnych, którym oferuje tryby sportowe, takie jak biegi, jazda na rowerze, spacer, trening dowolny, orbitrek, pływanie itp. W opasce zastosowano system monitorowana Huawei TruSeen 3.5, wspomagany przez sztuczną inteligencję (AI), dzięki czemu urządzenie kontroluje tętno w czasie rzeczywistym i sygnalizuje wibracjami, gdy puls zaczyna rosnąć i zbyt długo pozostaje wysoki. Huawei TruSleep 2.0 to z kolei funkcja, która pozwala kontrolować tętno w trakcie snu w celu rozpoznania 4 jego faz: sen głęboki, sen płytki, REM oraz wybudzenie. Opaska jest również w stanie zidentyfikować najczęstsze problemy ze snem i dostarcza użytkownikowi informacji o możliwych sposobach poprawy jego jakości.

Huawei Band 4 Pro pełni również funkcję osobistego asystenta – przypomina o aktywnościach, połączeniach, wiadomościach SMS, powiadomieniach, a także pozwala znaleźć smartfon dzięki funkcji Znajdź telefon. Wszystkie dane gromadzone są w aplikacji Huawei Zdrowie, która umożliwia również tworzenie i monitorowanie zaawansowanych planów treningowych.

Huawei Band 4 Pro kolory 2

Dostępność i cena

Opaska Huawei Band 4 Pro jest dostępna w sprzedaży od 20 stycznia 2020 roku w rekomendowanej cenie 299 zł. Urządzenie można kupić w sieci Orange, w sklepach Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD oraz x-kom, a także w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia i w oficjalnym sklepie internetowym producenta, na stronie huawei.pl.

Zobacz: Huawei się nie poddaje i wprowadza model Mate 30 Pro do kolejnego kraju w Europie
Zobacz: Huawei P40 może mieć trzy warianty, w tym jeden z pięcioma aparatami z tyłu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu