DAJ CYNK

HTC Desire 20 Pro już niedługo

Michał Świech

Sprzęt

HTC Wildfire R70

HTC postanowił przypomnieć całemu światu, że jeszcze nie umarł.  Telefon HTC Desire 20 Pro właśnie pojawił się w bazie benchmarków Geekbench.

HTC to firma, która zapisała naprawdę ważną kartę w dziejach nowoczesnej technologii. To właśnie firma z Republiki Chińskiej wydała w 2008 pierwszy w historii smartfon z Androidem, jakim był HTC Dream (znany też jako Era G1). Niestety, w przeciwieństwie do innych producentów z Azji, HTC nie poradził sobie zbyt dobrze na mobilnym rynku. Od lat słychać nasilające się doniesienia o problemach producenta. Tajwańska firma notuje coraz gorsze wyniki finansowe, a utrzymuje ją przy życiu tylko dział odpowiedzialny za HTC Vive i rzeczywistość wirtualną.

HTC nie zamierza jednak składać broni i pracuje nad kolejnym telefonem, który ma zadebiutować już niedługo. Średniopółkowy HTC Desire 20 Pro pojawił się właśnie w bazie benchmarków Geekbench, gdzie przeszedł test Geekbench 5.1.1 i zanotował 312 punktów w teście jednego rdzenia i 1367 w teście wielu rdzeni. Możemy się spodziewać Snapdragona 660 lub 665, 6 GB RAM i jacka 3,5 mm.

Zobacz HTC Vive Cosmos Elite wchodzi do sprzedaży w pakiecie z grą Half-Life: Alyx
Zobacz HTC nie wie, że mamy 2020 rok. Wildfire R70 ma micro-USB i Androida 9

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: gsmarena

Przewiń w dół do następnego wpisu