DAJ CYNK

Honor 20 zadebiutuje 21 maja w Londynie. Być może zobaczymy również Honora 20 Pro

15.04.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5248

Ważne 0

0

Zgodnie z przewidywaniami, mniej więcej 2 - 3 miesiące po przemierze flagowych smartfonów Huawei, możemy się spodziewać odświeżenia portfolio submarki Honor. Nowe urządzenia z serii Honor 20 zobaczymy 21 maja w Londynie.

Do dziennikarzy trafiły właśnie zaproszenia na premierę smartfonów z serii Honor 20, która odbędzie się w Londynie. W dość niecodzienny sposób podano termin wydarzenia. Zamiast zwyczajowej daty na ilustracji pojawiło się równanie: 444 + 4x4x4 + (4+4) / 4 + 44/4. Po jego rozwiązaniu (521) stało się jasne, że chodzi o 21 maja. Być może oprócz Honora 20 będziemy również świadkami premiery Honora 20 Pro.

Zobacz: Honor 20 Lite objawia się na renderach. Mamy też informacje o specyfikacji technicznej

Być może cyfra 4 powtarzająca się w powyższym równaniu ma dodatkowe znaczenie. Może chodzić przykładowo o liczbę aparatów, w jakie zostaną wyposażone nowe smartfony Honor. A może to wskazówka dotycząca liczby urządzeń, które producent zamierza pokazać podczas konferencji w Londynie? 

Honor 20 to bezpośredni następca Honora 10, który według ostatnich informacji ma mieć na pokładzie układ Kirin 980. Być może pojawi się on również w nieco bardziej rozbudowanym Honorze 20 Pro, wzorowanym na Huawei P30. Nie ulega jednak wątpliwości, że ze względu na niższy segment cenowy i potrzebę odróżnienia od droższych smartfonów seria Honor 20 będzie stanowić pewien kompromis w zakresie możliwości foto i wideo.

Zobacz: Huawei numerem jeden na świecie, Honor tuż za nim. To założenia nowej strategii firmy

Źródło zdjęć: Phone Arena

Źródło tekstu: Phone Arena

Przewiń w dół do następnego wpisu