DAJ CYNK

Kwadratowy czy poziomy - jaki będzie aparat w Google Pixel 4?

10.06.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4031

Ważne 0

0

W sieci pojawiły się dwa, kompletnie różne, warianty wyglądu aparatów w nadchodzących smartfonach Google Pixel. Który jest prawdziwy?

Podwójna dziura z przodu i dwa aparaty z tyłu

W pierwszym wariancie, prezentującym faktyczne zdjęcia smartfonu, widzimy parę podwójnych aparatów. Jeden z nich znajduje się z przodu obudowy, w otworze podobnym do tego z Samsunga Galaxy S10 Plus. Drugi z kolei mamy z tyłu obudowy. Aparaty są ułożone poziomo. Dodatkowo tył obudowy wygląda jakby miał dwie różne faktury lub odcienie koloru. Podobnie jak w przypadku dotychczasowych wariantów smartfonów Google Pixel.

Zobacz: Google pracuje nad składanym smartfonem Pixel, ale prędko go raczej nie zobaczymy

Takie ułożenie aparatów potwierdza informacja z końca maja, kiedy w Internecie pojawiły się zdjęcia folii na ekran Pixela 4. W niej również znajdował się otwór na podwójny przedni aparat.

Zobacz: Google prezentuje smartfony ze średniej półki. Oto Pixel 3a oraz Pixel 3a XL

Kwadrat jak w Iphonie 11

Drugie zdjęcia to teoretycznie bardziej wiarygodne źródło, bo stoi za nimi OnLeaks, czyli jeden z najpewniejszych informatorów w świecie urządzeń mobilnych. Tutaj jednak jak sam zaznacza, do grafik musimy podchodzić z dużym dystansem. Widzimy bowiem na nich wczesną wersję, być może prototypową, Pixela 4. Dlatego też biorąc pod uwagę zdjęcia zamieszczone wyżej, kwadratowy aparat faktycznie mógł być brany pod uwagę wyłącznie w prototypie, ale później z niego zrezygnowano. A szkoda, bo mielibyśmy ciekawą dyskusję na temat kwadratowych modułów aparatu. Szczególnie, że zarówno nowe iPhone'y, jak i Pixele zadebiutują we wrześniu.

Zobacz: Nowe informacje na temat aparatów iPhone'a 11 i iOS 13

Źródło tekstu: @stufflistings; OnLeaks; Pricebaba ; wł

Komentarze
Zaloguj się