DAJ CYNK

Garmin tactix Delta to nowy smartwatch do zadań specjalnych z Garmin Pay

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11884

Garmin tactix Delta to nowy smartwatch do zadań specjalnych

Garmin przedstawił dzisiaj tactix Delta – wytrzymały zegarek z serii stworzonej z myślą o służbach specjalnych czy wojsku. Nowe funkcje to m.in. tryb ukryty, który uniemożliwia komunikację zewnętrzną zegarka czy kill switch, który czyści pamięć urządzenia za jednym wciśnięciem guzika. 

Czwarta generacja linii tactix to także unowocześniony design i wyświetlacz o średnicy 51 mm (o 36% większy w porównaniu do poprzedniego modelu), pamięć na muzykę oraz nowoczesne funkcje takie jak PacePro, Power Manager, czy Garmin Pay.

Zobacz: Garmin Swim 2 to nowy zegarek do treningów pływackich

Zegarek wyposażony został także w zaawansowane funkcje nawigacyjne z barometrem, kompasem elektronicznym oraz możliwością korzystania z kilku systemów nawigacji satelitarnej (GNSS). Całość uzupełniają mapy TopoActive Europe, plany ponad 2000 ośrodków narciarskich oraz 41 000 pól golfowych na całym świecie.

Garmin tactix Delta

Nowością w linii tactix Delta jest też funkcja Power Manager, która umożliwia zmianę ustawień aplikacji i czujników w celu zoptymalizowania zużycia baterii. Można także wyłączać działanie poszczególnych czujników w trakcie aktywności, aby wydłużyć działanie zegarka. tactix Delta działa do 21 dni w trybie smartwatcha oraz do 80 dni w trybie oszczędzania energii.

Zobacz: Nowe smartwatche Garmina dla fanów Gwiezdnych Wojen
Zobacz: Garmin MARQ Commander to nowy smartwatch premium z funkcjami taktycznymi. Cena? 8500 zł...

Smart zegarek Garmina oferuje również zaawansowane wskaźniki wydajności i kondycji. Wartości pułapu tlenowego aktualizowane są o aktualną wysokość nad poziomem morza oraz temperaturę powietrza. Wśród innych funkcji są powiadomienia z telefonu, pamięć na nawet 2000 utworów muzycznych, oraz możliwość synchronizacji playlist z popularnymi serwisami streamingowymi. Smartwatch ma także funkcję płatności zbliżeniowych Garmin Pay

Tactix Delta jest dostępny w cenie 899,99 euro (3800 zł).

Zobacz: Garmin Legacy Hero: smartwatche inspirowane bohaterami Marvela
Zobacz: Test zegarka Fossil Sport - pierwszego ze Snapdragonem Wear 3100

Źródło tekstu: Garmin

Przewiń w dół do następnego wpisu