DAJ CYNK

Apple wypuszcza specjalną edycję Beats Solo3 Wireless z okazji Nowego Roku. Co w nich takiego specjalnego?

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3505

Z okazji rozpoczęcia nowego roku Apple przygotowało specjalną edycję bezprzewodowych słuchawek nausznych Beats Solo3 Wireless. Produkt sprzedawany jest wyłącznie na rynku chińskim, ale dla "kolekcjonerów" nie powinno stanowić to większego problemu.

Pod kryptonimem "New Year Special Edition" Apple postanowiło wprowadzić ekskluzywnie dla chińskiego odbiorcy produkt, który od standardowej wersji Beats Solo3 Wireless różni się w zasadzie wyłącznie pod względem stylistycznym. Specyfikacja techniczna pozostaje bez zmian.

Do komunikacji słuchawki używają protokołu Bluetooth, a wbudowana bateria zapewnia do 40 godzin słuchania muzyki. Za sprawą szybkiego ładowania w trybie Fast Fuel, uzupełnienie energii tylko przez 5 minut powinno dać nam około 3 godzin pracy.

Zobacz: Apple wypadł poza podium najwyżej wycenianych firm amerykańskich. Z ponad biliona dolarów zostało niecałe 700 miliardów
Zobacz: Bezprzewodowe słuchawki i głośnik Hykker ponownie w ofercie Biedronki
Zobacz: Platinet PM1080 - bezprzewodowe słuchawki z pokrowcem ładującym 

Podstawowa różnica ma jednak dotyczyć sposobu dystrybucji. Apple może zdecydować się na sprzedaż ograniczonej liczby egzemplarzy, co sprawi, że produktem zainteresują się tzw. "kolekcjonerzy". Nie licząc opłat celnych muszą za niego obecnie zapłacić równowartość 330 dolarów. Jeśli w przyszłości noworoczna edycja Beats Solo3 Wireless trafi na inne rynki poza Chinami, nie powinna kosztować więcej niż 350 dolarów.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Apple

Źródło tekstu: Phone Arena

Przewiń w dół do następnego wpisu